گروه: اخبار استان خبر: 182305 / تاریخ انتشار : 1399/12/27 ساعت : 09:48

قهرمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر ایران را بشناسید

پرسپولیس با جذب فرشاد فرجی تقریباً به کار خود در فصل نقل و انتقالات پایان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گل‌محمدی که در خط حمله آرمان رمضانی را داد و شهریار مغانلو را گرفت، حالا فقط یک بازی دیگر آل‌کثیر را ندارد و می‌تواند روی بازگشت او هم بعد از تعطیلات نوروز حساب باز کند.

 گل‌محمدی با برگرداندن مهدی ترابی به بسیاری از خواسته‌های خود در فاز هجومی رسید و حالا فرشاد فرجی را هم برای خط دفاع خریده که توانایی بازی در دو پست دفاع راست و دفاع میانی را دارد. در واقع با آمدن فرجی احتمال نیمکت نشینی مهدی شیری افزایش پیدا کرده و از طرفی او می تواند یک ذخیره بسیار مناسب برای سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان باشد.

پرسپولیس با اضافه شدن فرشاد فرجی، مهدی ترابی، شهریار مغانلو و البته با آمدن عیسی آل‌کثیر قطعاً تیم بهتری می شود و حالا می‌توان گفت یحیی در هر پست دو بازیکن تقریباً هم سطح دارد و دستش کاملاً باز است. این در حالی است که پنجره‌های نقل و انتقالاتی رقیب دیرینه پرسپولیس یعنی استقلال هنوز باز نشده و تراکتور هم علاوه بر از دست دادن حاج صفی، شاید دژاگه و شجاعی را هم از دست بدهد.

در میان رقبای پرسپولیس فقط سپاهان شرایط مطلوبی دارد که حاج صفی را گرفت و هیچ کدام از مهره‌های کلیدی خود را هم از دست نداد. البته سپاهان هم در مقام مقایسه با پرسپولیس در نقل و انتقالات خیلی خوب کار نکرد و فقط می‌توان گفت شرایطش از استقلال و تراکتور بهتر است.  فولاد خوزستان هم که مثل استقلال پنجره های نقل و انتقالاتی‌اش بسته است و برای جذب بازیکن جدید مشکل دارد.

در واقع می توان گفت پرسپولیس زودتر و بهتر از همه تیمش را بست و قهرمان نقل و انتقالات نیم فصل شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.