گروه: اخبار استان خبر: 182354 / تاریخ انتشار : 1399/12/27 ساعت : 20:39

آژیر خطر ویروس کرونا در شهر سیسخت نواخته شد/راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی شماره یک شهر سی سخت+فیلم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از به صدا در آمدن آژیر خطر ویروس منحوس کرونا در سطح شهر سیسخت خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهندس ظفر پریسای گفت: با توجه به شلوغی شهر سی سخت و همچنین افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس منحوس آژیر خطر ویروس کرونا همراه با مانور بهداشت محیط در سطح شهر سی سخت و در تمام معابر  پر رفت و آمد این شهر نواخته شد.

وی افزود: شهروندان در شهر سی سخت باید توجه به این داشته باشند که عادی انگاری در مقابل این ویروس می تواند عواقب سهمگینی به همراه خود داشته باشد

وی ادامه داد :مردم با رعایت کردن اصول بهداشتی و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی در رفت و آمدهای روزانه در این شهر می‌توانند به کاهش آمار مبتلایان به این ویروس کمک بزرگی کنند.
 
بنابر گزارش؛ در صورت رعایت نکردن افراد در سطح شهر سی سخت آمار مبتلایان رو به افزایش بود و این سیر صعودی بیماری در شهر سی سخت به شهرستان دنا آینده خوبی را از آن خود نخواهد کرد.
 
راه اندازی نقاهتگاه بیماران کرونایی شماره یک شهر سی سخت
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از راه اندازی نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا شهر سی سخت به همت و پیگیری و تلاش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان دکتر پرویز یزدان پناهو  جمعیت  امام رضا علیه السلام در محل مهمانسرای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا خبر داد.
 
ظفر پریسای گفت: با توجه به اینکه تعداد افراد مبتلا به ویروس منحوس کرونا در شهرسی سخت به شدت در حال افزایش می باشد لذا تصمیم بر این شد که نقاهت گاهی برای این بیماران در سطح شهر سی سخت راه اندازی تا بیماران که در بحران زلزله خانه خود را از دست داده اند در این نقاهتگاه با تمام تجهیزات لازم دوران نقاهت و قرنطینه خود را بگذارند. 
 
مهندس پریسای ادامه داد: افراد مثبت به ویروس کرونا با گذشتن از فیلتر مراقبین سلامت و پزشکان مرکز جامع سلامت شهر سی سخت به این نقاهتگاه معرفی گردیده و دوران نقاهت خود را به مدت ۱۴ روز می گذرانند. 
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا در ادامه خاطر نشان کرد تمام تجهیزات لازم تا روزهای آینده برای این نقاهتگاه آماده شده و تیم مقدس جمعیت  امام رضا علیه السلام در این مکان همراه بهداشت و درمان دنا درکنار این بیماران خواهد بود.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.