گروه: اخبار استان خبر: 182445 / تاریخ انتشار : 1400/1/7 ساعت : 10:16
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

خدمات رسانی به ۹۵۰خانوارعشایری در شهرستان لنده

رئیس اداره امورعشایری شهرستان لنده از خدمات رسانی به بیش از ۹۵۰خانوار عشایری در این شهرستان خبرداد.

صفدر نیک آئین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به خدمات صورت گرفته در یکسال گذشته به عشایر شهرستان لنده گفت: از ابتدای شروع سال جدید تا به امروز شاهد خدمات خوبی به عشایر از جمله بازگشایی جاده های عشایری به طول ۴۱۰کیلومتر راه اصلی و شبکه ای در وردهای عشایری و تامین علوفه مورد نیاز عشایر در فصل زمستان، تامین و توزیع آراد مورد نیاز عشایر همکاری و تعامل با سایر دستگاه ها تامین شده است.

وی افزود: در منطقه کوه سیاه سالانه میزبان بیش از ۱۸هزار دام از شهرستان بهمئی و مناطق مختلف خوزستان هستیم که با دوستگاه تانکر آبرسانی می شوند.

رئیس اداره امور عشایری شهرستان لنده گفت: در منطقه طیبی نشین کوه سیاه نیز یک دستگاه تانکر آبرسانی در فصل تابستان به عشایر آبرسانی می کند که سال گذشته موردی از این بابت نداشتیم.

وی در ادامه تاکیدکرد: در خصوص بازگشایی جاده های عشایری نیز امسال با اعلام زمان کوچ توسط ستاد کوچ شهرستان لنده نیز کاربازگشایی جاده های اصلی و شبکه های فرعی ورد های عشایری نیز آغاز خواهندشد.

نیک آئین گفت:بیش از۹۵۰خانوار عشایری در سطح شهرستان لنده در طول سال از خدمات امورعشایری شهرستان استفاده می کنند این خدمات در بخش های حمایتی، خدماتی و تولیدی است.

انتهای پیام

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.