گروه: اخبار استان خبر: 183248 / تاریخ انتشار : 1400/1/19 ساعت : 12:46

آنتن دهی ضعیف تلفن همراه و حرکت لاکپشتی اینترنت در مرکز شهر و روستاهای بهمئی

وضعیت نامناسب آنتن دهی تلفن همراه و سرعت لاک پشتی اینترنت در شهر لیکک و روستاهای اطراف آن باعث گلایه اهالی در روزهای سخت کرونایی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ضعف زیرساخت ها و به روز نبودن تجهیزات مخابراتی، آنتن دهی شبکه تلفن همراه را با مشکلات متعددی روبرو کرده که این امر باعث شده  آنتن دهی ضعیف و سرعت اینترنت بسیار کند در شهرستان بهمئی و روستاهای آن را شاهد باشیم .با شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت ها دچار مشکل شده است و همه از ترس به خطر افتادن سلامت خود و خانواده مجبور به وضع محدودیت‌ها در زندگی روزمره شدند .
 


یکی از بسترهای لازم در وضعیت شیوع ویروس کرونا برای اعمال محدودیت های ضروری وجود بستر اینترنت مناسب و مطمئن است، شهرستان بهمئی نه‌تنها اینترنت خوبی ندارد بلکه از ابتدایی ترین موضوع یعنی آنتن‌دهی خوبی بهره نمی برد.
 


برخورداری از بستر اینترنت مناسب در شرایط کرونایی، با توجه به غالب بودن جمعیت روستایی و وضعیت پراکندگی روستاهای شهرستان ؛ از ضروریات به شمار می رود .


اما آنچه در این شرایط هم از مناطق شهری و روستایی شاهد آن هستیم نه تنها اینترنت ضعیف بلکه آنتن‌دهی بسیار ضعیفی در شهر و به خصوص روستاهای شهرستان شاهد هستیم به طوری که در خود شهرستان و در مرکز شهر نقاط زیادی هستند که برای ارتباط تلفنی معمول با مشکل عدیده مواجه هستند و گاها برای تماس تلفنی معمول باید به خارج از خانه رفته تا بتوان تماس بگیرند.اما در روستاها هم شرایط بدتر از شهر لیکک است به طوری که علاوه بر نبود آنتن دهی مناسب، با اینترنت بسیار ضعیف مواجه هستند به طوری که در خیلی از مناطق سرعت اینترنت در حد متوسط هم نیست.


این نقد به مسئولان استانی و شهرستانی وارد است که چرا در این عصر ارتباطات که تقریباً کاری نیست که نتوان با دنیای ارتباطات انجام داد وضعیت آنتن دهی و سرعت اینترنت این شهرستان به این حال و روز رها شده باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.