گروه: اخبار استان خبر: 183258 / تاریخ انتشار : 1400/1/20 ساعت : 09:51
در گفتگو با مدیر عامل شرگت گاز استان مطرح شد؛

آخرین جزئیات گاز رسانی در روستاهای تنگ سرخ بویراحمد

مدیر عامل شرگت گاز استان گفت: طبق برنامه سالیانه کار گاز رسانی انجام می شود و تعدادی از روستاهای تنگ سرخ در هفته دولت پروژه گاز رسانی آنها افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تعدادی از روستاییان گنجگون بویراحمد با ارسال گزارشاتی خواستار بررسی آخرین وضعیت گاز رسانی در آن روستاها شدند، و عنوان کردند: چند سالی که افراد و نماینده های مختلف وعده های مختلفی برای گاز رسانی داشتند، اما تا امروز محقق نشده است.

 

این روستاییان در ادامه به مشکلات ناشی از نبود گاز اشاره داشتند و ادامه دادند: ماهانه برای خانوارهای کمتر از ۵ نفر ۲۵۰ لیتر نفت درنظر گرفته می شود هر چند تهیه آن توسط مسئولان امر صورت میگیرد اما این مقدا جوابگوی نیاز ما نیست.

 

در همین رابطه مدیر عامل شرکت گاز استان در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت گاز رسانی به روستای گنجگون گفت: در روستاهای اطراف تنگ سرخ پروژه ای در حدود یک سال گذشته شروع شد، اما با افزایش قیمت مواجه شد و با پیمانکار خاتمه پیمان داده شد.

 

رحمان خادم در ادامه با بیان اینکه از طریق برگزاری مناقصه، پیمانکار مشخص شد، گفت: در شرایط حاضر مکان مشخص شده و در حال اقدام برای امورات بیمه ای هستند و در آینده ای نزدیک کار را شروع خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه حدود 50 درصد کار انجام گرفته است و در هفته دولت این پروژه گاز رسانی افتتاح خواهد شد، ادامه داد: با شروع کار برای تکمیل پروژه از معاون عمرانی، منابع طبیعی، راهداری دعوت می شود و بخش های باقیمانده را انجام خواهیم داد.

 

این مسئول با بیان اینکه روستاهای داخلی  گاز رسانی آنها انجام شده است، افزود: روستای گنجگون مشکل آن جاده جدید است، که با اداره راه با حضور معاونت عمرانی توافقی برای حل مشکل انجام  شد از طرفی نیازمند همراهی باغداران برای گاز رسانی خواهم بود.

 

خادم گفت: طبق برنامه سالیانه کار گاز رسانی انجام می شود و تعدادی از روستاهای تنگ سرخ در هفته دولت پروژه گاز رسانی آنها انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.