گروه: اخبار استان خبر: 183772 / تاریخ انتشار : 1400/1/29 ساعت : 10:36
اقدامی مناسب برای پایان یک نزاع؛

فیلمی از لحظه تحویل قاتل چرامی توسط بزرگان یک طایفه

بزرگان یکی از طوایف شهر چرام قاتلی را که در روزهای اخیر زمینه ساز ایجاد نزاع در این شهر شده بود را در اقدامی مناسب تحویل مقامات انتظامی دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چند روزی است که یک نزاع دسته جمعی در شهرستان چرام باعث ایجاد حاشیه های مختلفی در استان و شهرستان چرام شده است، به گونه ای که واکنش های مختلفلی را نیز به دنبال داشته است.

 

در این حادثه، فردی با اسلحه به دو نفر شلیک و فرار می کند، که در همان ساعات اولیه یک نفر از آن ها دستگیر و شب گذشته نیز اعلام شد که نفر دوم توسط بزرگان طایفه تحویل داده شده است.

 

مردم چرام همیشه ثابت کرده اند که مردمی متدین، با سطح درک و فرهنگ بسیار بالایی هستند، این مردم همیشه با درک و شعور بسیار بالایی که داشته اند از رخ دادن خیلی از اتفاقات جلوگیری کرده اند.

 

طایفه های چرام همیشه در نزاع های مختلف به دلیل سطح فرهنگ و درک بالایی که داشته اند  در پایان دادن به نزاع های دسته جمعی در این شهرستان پیش قدم بوده اند و هستند و از رخ دادن اتفاقات دیگر جلوگیری کرده اند.

 

در حادثه و نزاع دسته جمعی چند روز قبل در شهرستان چرام باز هم این اقدامات خوب و نگاه طایفه ای مناسب بود که به همه چیز پایان داد.

 

در زیر فیلم تحویل قاتل توسط بزرگان طایفه چرام را می بینید.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.