گروه: اخبار استان خبر: 184517 / تاریخ انتشار : 1400/2/10 ساعت : 15:16

اختلاف نظر شهرداری سی سخت و کارشناسان فنی/ صدور پروانه ساخت زلزله زدگان با کٌندی پیش می ورد

شهردار سی سخت گفت: اختلاف فنی بین شهرداری و کارشناسان در خصوص حریم ها رخ داد که توسط مشاور این موضوع مشخص می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس زلزله ۵،۶ دهم ریشتری شهر سی سخت خسارت های مختلفی را به ساختمان های مسکونی، ابنیه، اماکن گردشگری و زیر ساخت ها در شهر سی سخت و شهرستان دنا وارد کرد.

 

در این رابطه عملیات آواربرداری رو به پایان است، در ادامه عملیات صدور پروانه توسط شهرداری سی سخت برای شروع بازسازی ها در دست اقدام قرار گرفت.

 

در چند روز گذشته تعدادی ازشهروندان در شهر سی سخت با بیان اینکه در روند صدور پروانه ساختمانی اشکالاتی رخ داد، اذعان داشتند: اختلافاتی بین شهردار سی سخت با کارشناسان در خصوص پروانه و موضوعات فنی رخ داد، این موضوع سبب شد تا شهروندان سی سخت برای دریافت پروانه دچار مشکلاتی شوند.

 

علی فرد  در گفتگو با صبح زاگرس در واکنش به اختلافات شهرداری با کارشناسان در روند صدور پروانه گفت: اختلاف فنی بین شهرداری و کارشناسان در خصوص حریم ها رخ داد که باید توسط مشاور این موضوع مشخص شود.

 

شهردار سی سخت با بیان اینکه نتایج اختلاف نظرها در خصوص حریم ها روز شنبه مشخص می شود، بیان کرد: اندازه خط مرزی کوچه ها یکی از موضوعات مورد اختلافی است که در روند صدور پروانه ها توقف ایجاد کرده است،

 

وی با بیان اینکه در بخشنامه ها ذکر شده است که باید تعریض کوچه ها از یک سمت باشد، افزود: بنده برای رعایت انصاف و مراعات شهروندان اعلام کردم اندازه خط مرزی از وسط کوچه ها باشد، کارشناس اصرار بر خواسته خود داشتند اما نهایتا با استعلام گرفته شده مقرر شد خطر مرزی از وسط کوچه باشد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.