گروه: اخبار استان خبر: 184691 / تاریخ انتشار : 1400/2/21 ساعت : 17:51
نماینده تبریز در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد؛

با احیاء کارخانه های تعطیل شده اقتصاد کشور پویا می شود

نماینده استان تبریز درمجلس شورای اسلامی در توصیه به مردم گفت: در انتخابات به کسی رای دهید که مردم اولویت اصلی او باشد چرا که با سیاست غلط مسئولان امروز شاهد مشکلات اقتصادی هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس :جعفر راستی نماینده مردم استان تبریز  در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری گفت:برای روی کار امدن هر دولتی باید تصمیم اصلی را مردم بگیرند، و باید کسانی که پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و وفادار به خون شهدا هستند این موضوع را در جامعه تبیین و مردم را نسبت به مسائل روشن کنند.

 

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود:در طول این هشت سال کشور به تعطیلی کشانده شد،و در اکثر مسائل موجود در کشور انحراف بوجود آمده و امروز باید ملت شریف ایران در انتخاباتی که در پیش رو دارند، در انتخاب خودشان دقت کنند و کسی را انتخاب کنند که توان کار کردن را داشته و  نسبت به معیشت مردم و اولویت کاری او این موضوع باشد.

 

جعفر راستی گفت:همانطور که می دانیم در طول این 8 سال بیشتر کارخانه های کشور در پی سیاسیت غلط مسئولان تعطیل شده است، و اگر این موارد احیا شود کل اقتصاد و اشتغال ما درست می شود،متاسفانه دوستان ما این اراده را ندارند که در این فرصت باقی مانده،تا جایی که امکان دارد این فرصت از دست رفته را جبران کنند.

 

وی در ادامه ابراز داشت:مردم و خواص باید بین خود و خدایشان عهد بگذارند و یک تیم پاکدست،متخصص و با ایمان را انتخاب کنند تا بتوانیم این انحرافاتی که صورت گرفته است وعقب افتادگی که در کشور اتفاق افتاده را جبران کنیم.

 

راستی گفت: معیشت مردم با مشکل مواجه شده است و امروزه خانواده ها به زحمت شکم فرزندان خودشان را سیر می کنند، و این در حالی است که ما از لحاظ منابع مختلف جزء  5  کشور برتر سرمایه ای دنیا هستیم و این نشان می دهد که مشکل از مدیریت است و در پاکدستی مدیران ما  مشکل داریم.

 

نماینده  استان تبریز درمجلس شورای اسلامی می گوید:کشور ما امروز یک انسان پاکدست،جهادی ، ارزشی، و مردمی  ودغدغه مند نیاز دارد و ان ساءالله که امسال بتوانیم  با آمدن چنین فردی و با روی کار آمدن یک تیم انقلابی بتوانیم مشکلات اقتصادی و معیشت مردم را حل کنیم.

 

 راستی در پایان گفت:اگر بتوانیم سنگر اقتصادی را از دشمن بگیریم،دشمن خلع سلاح می شود، چون ما در موضوع امنیتی حرف های زیادی برای گفتن داریم،و در بعضی از جاها  ما دست دشمن را در زمینه های مختلف بسته ایم و به لطف الهی و با کمک مردم با انتخاب یک فرد انقلابی مشکل اقتصادی  کشور را حل خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.