گروه: اخبار استان خبر: 185170 / تاریخ انتشار : 1400/2/28 ساعت : 07:20
بازیگران و هنرمندان مطرح کشور در گفتگو با صبح زاگرس بیان کردند؛

مشارکت حداکثری در انتخابات، ایران را در جهان قوی تر نشان می دهد/نامزدهای انتخابات وعده الکی ندهند/ مراقب باشیم به چه کسی رأی می دهیم

بازیگران و هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون کشور در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در گفتگو با صبح زاگرس مطالب مهمی را بیان کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسبازیگران و هنرمندان مطرح سینما و تلوزیون کشور در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در گفتگو با صبح زاگرس مطالب مهمی را بیان کردند.

جمشید جهان زاده

 در خصوص نقش انتخابات و مشارکت مردمی در اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: در کشورهای مختلف دنیا حضور مردم در پای صندوق های رای به معنای حمایت و صیانت از نظام  آن کشورها است، در جمهوری اسلامی ایران با حضور و مشارکت مردم در انتخابات این موضوع به معنای تایید نظام و وفاداری مردم به انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه از دیگر ابعاد حضور  مردم در انتخابات سبب قدرت بیشتر کشور می شود، گفت: یک انتخاب صحیح می تواند در بهبود شرایط  اثر گذار باشد در همین راستا  فرد به هر اندازه تاثیر گذاری بیشتری در یک جامعه و حکومت داشته باشد تاثیر گذاری او زمانی بیشتر می شود که با یک انتخاب مناسب و حضور مردم همراه باشد.

بازیگر  عرصه سینما و تلوزیون در ادامه عنوان کرد: یک راه مهم برای نا امیدی برنامه های دشمنان و بدخواهان کشور مشارکت مردم در امر انتخابات است.

 

جهانزاده در پایان گفت: در عرصه انتخابات و در کنار رقابت ها با  رعایت اصل احترام و دوستی می توان اثرگذاری بیشتری برای یک حضور حداکثری و یک انتخاب مناسب را انتظار داشت.

 

رضا رویگری

بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در خصوص انتخابات پیش رو گفت: با اشاره به این که مردم در انتخابات شرکت خواهند کرد و سرنوشت خود را تعیین خواهند کرد.

رضا رویگری در ادامه با اشاره به لزوم مشارکت در انتخابات گفت: دشمنان که با این مردم مشکل دارند سعی می کنند سنگ اندازی کنند.

 

وی در ادامه با تاکید بر این که مسئولان باید به وعده های خود عمل کنند و کاری کنند که مردم از ان ها نامید نشوند بیان کرد: مردم برای تعیین سرنوشت خود و پیشبرد امورات کشور در انتخابات شرکت خواهند کرد.

 محمد گلریز

خواننده سروده های انقلابی با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: انتخابات مسئله بسیار بزرگی است و خیلی حساس است چشم تمام جهانیان به انتخابات ایران است البته مردم ما همیشه نشان دادند با همه مشکلات، ناراحتی ها در این چهل و چند سال که انتخابات های زیادی برگزار شده هر دفعه حضور پرشور در انتخابات دارند و این خیلی جای خوشبختی است.

 

محمد گلریز گفت: مردم ایران خیلی باهوش هستند و تمام مسائل سیاسی را خوب درک می کنند می دانند که الان موقعیت ایران چگونه است.

 

وی افزود: دشمنان منتظر بهانه هستند ظلم شان را بیشتر کنند مسئله انتخابات می‌تواند تو دهنی بزرگی به دشمنان این مرز و بوم باشد هم وظیفه شرعی و هم وظیفه ملی ماست که در انتخابات شرکت کنیم البته هر کسی سلیقه خاص خود را دارد و می تواند فرد مورد نظر خود را انتخاب کند.

گلریز ادامه داد: شرکت حداکثری مردم می‌تواند ایران را خیلی قوی تر در جهان نشان دهد و به جهان بگوید که مردم ایران پای انقلاب ایستاده‌اند همانند سال های قبل در انتخابات شرکت می کنند سرنوشت خود را تعیین می کنند این بار هم مردم خصوص هنرمندان که همیشه امتحان خود را پس دادند در انتخابات شرکت خواهند کرد.


وی در پایان گفت: مردم ایران با وحدت و همبستگی خودشان مشت محکمی تو دهن دشمنان این کشور می زنند و وارد صحنه انتخابات می شوند.
 

 اصغر نقی زاده

بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به لزوم حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: راه حل همه مشکلات این است که همه مسئولان با هم خوب باشند و گوش به فرمان رهبری باشند، که در این صورت باز هم افراد بیشتری برای حضور در انتخابات تشویق می شوند.

 

اصغر نقی زاده با تاکید بر عناد دشمنان نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که کلیت نظام را از بین ببرند و هر روز یک بهانه درست می کنند.

 

وی ادامه داد: هر کسی وارد صحنه انتخابات می شود باید به یاد داشته باشد که حرف بزرگتر یعنی مقام معظم رهبری را گوش کند.

نقی زاده تصریح کرد: افرادی که برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شوند نباید بگویند اون یکی بد بود من خوبم؛ باید بگوید من این کار را می کنم اما حرف تبلیغاتی نزند و وعده صدروزه الکی ندهد بلکه راهکار اساسی بدهد.

 

وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم شورای نگهبان کسانی را تایید کند که کارشناس باشند و کار اجرایی انجام داده باشند و البته اعتقادات لازم را داشته باشند.


احمد نجفی

بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر اهمیت حضور در انتخابات خرداد ماه گفت: مردم باید بفهمند صلاحشان چیست و تصمیم شان را بگیرند بنده همیشه به عنوان یک نقاد هستم ، در انتخابات شرکت می کنم و رای خودم را می دهم تا جای پای خودم را محکم کنم و بتوانم حرفم را بزنم.

 

احمد نجفی گفت: باید رای خود را به صندوق بیاندازیم و بدانیم حقوقی داریم  باید مواظب این حقوق و کسی باشیم که انتخاب می کنیم.

 

وی با اشاره به تبلیغات دشمن و جوسازی رسانه ای نیز گفت: تلویزیون باید کمی بیشتر تلاش کند اکنون زمان شعار دادن نیست الان صدتا شبکه ماهواره ای و فضای مجازی برای اثرگذاری بر مردم فعالیت می کنند به نظر من کمی سستی در خصوص فشارهای روانی و تبلیغاتی کردیم تاوقت داریم باید درست شود باید روشنگری شود.

نجفی اشاره ای نیز به برجام داشت و گفت: برجام به جایی نمی رسد، هیچ یک از طرفین به خواسته های خود نمی رسد و بازی طولانی را شروع کرده اند تا ببینند چه کسی در انتخابات پیروز می شود و چه تفکراتی دارد و بعد تصمیم گیری کنند.

 

وی در پایان تاکید کرد: در انتخابات کسانی را انتخاب کنیم که کار کردند و مسئولیت پذیر بودند و کار اجرایی کرده اند.

خشایار راد

خشایار راد بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: به عنوان یک ایرانی یک حق رای دارم و قطعا در انتخابات شرکت خواهم کرد.

بازیگر نقش بیات در سریال خانه به دوش گفت: حضور حداکثری در انتخابات می تواند در زمینه های مختلف فواید زیادی برای کشور داشته باشد و زمینه پیشرفت بیشتر کشور را فراهم می کندکه البته این مساله را بیشتر مسئولان کشور باید اعلام کنند.

 

وی در پایان با تاکید دوباره بر مشارکت در انتخابات گفت: اگر در انتخابات شرکت کنیم.

 

پروانه معصومی
 

پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون ایران در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص اهمیت انتخابات در ۱۴۰۰ در ایران گفت: انتخابات در کشور ایران همیشه مهم و حیاتی بوده است، نه تنها انتخابات ۱۴۰۰ بلکه همه انتخابات، چرا که مردم پشت این قضیه هستند.

 

وی افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر مشاهده شده است مردم با شوق و ذوق به پای صندوق های رای رفته اند و به وعده های انتخاباتی کاندیداها دل خوش کرده اند و به همین دلیل به پای صندوقهای رای رفته‌اند اما پس از انتخاب انگار نه انگار که چنین صحبتی و وعده‌های داده شده است.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه به شخصه پای صندوق های رای می روم و بنا به فرموده رهبر انقلاب در این همه پرسی مشارکت می کنم، گفت: به این موضوع که به وعده های انتخاباتی عمل نمی‌شود اعتقاد دارم ولی وقتی پای ایران در میان باشد باید همه حضور داشته باشیم.

پروانه معصومی در پاسخ به این سوال که اهمیت حضور پرشور مردم با مشارکت بالا در انتخابات چه است گفت: یک دنیا چشمت چشمش به ایران و مردم ایران است که با چه میزان در انتخابات مشارکت می‌کنند و این جنبه بین المللی انتخابات است.

 

وی افزود: با وجود اینکه در روستا هستم تحت هر شرایطی پای صندوق رای خواهم رفت در صورتی که می دانم به وعده های انتخابات به خوبی عمل نمی شود.

 

معصومی بیان کرد: چون وظیفه شرعی خود می دانم و به فرموده امام راحل و رهبر انقلاب مبنی بر حضور حداکثری با مشارکت بالا، در انتخابات حضور خواهم داشت.
 

علی لدنی
 

علی لدنی تهیه کننده سینما در خصوص چرایی اهمیت حضور در انتخابات گفت: انتخابات یک غرور و افتخار ملی است.

 

وی افزود: مشارکت همه مردم هم در بُعد ملی و هم در بُعد بین المللی می‌تواند روشن کننده آینده ایران باشد.

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی گذر از رنج ها در ادامه گفت: همه مردم باید در انتخابات حضور فعال و چشمگیری داشته باشند تا زهر چشمی باشد برای دشمنان ایران.


لدنی تصریح کرد: حضور مردم و شرکت در انتخابات باعث غرور ملی می شود که باید هرچه باشکوه تر و پر شور تر برگزار شود.

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.