گروه: اخبار استان خبر: 185392 / تاریخ انتشار : 1400/3/1 ساعت : 10:33

پیشتازی بهمئی در تزریق واکسناسیون کرونا/ فوت 24 مبتلای کرونای انگلیسی در بهمئی

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی گفت: بهمئی از شهرستان‌هایی است که بیشترین تزریق واکسن را داشته و در واقع در این عرصه پیشتاز است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی، با اشاره به اینکه هم اکنون تعداد زیادی از بیماران این شهرستان در بیمارستان‌های استان خوزستان و شهرستان‌های همجوار بستری هستند گفت: تعدادی از این افراد در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند و حال مساعدی ندارند.

 
هاشم طاهری افزود: متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا، بیش از ۲۴ نفر از اهالی بهمئی بر اثر ابتلا به کرونای انگلیسی جان خود را از دست دادند، که ۸ نفر از این تعداد در خارج از شهرستان سکونت داشتند.
 
وی از افزایش میزان ابتلای بانوان شهرستان بهمئی به کرونا ویروس خبر داد و گفت: روند افزایشی کرونا در بهمئی از اسفند ماه آغاز و همزمان با سفر‌ها شتاب گرفته و در مسیر صعودی قرار دارد.
 
طاهری با بیان اینکه، عادی انگاری مردم و خطر بازگشت موج جدید کرونا، سهل انگاری، عادی پنداری و حضور غیر ضروری مردم در بازار و مراکز پرتردد و اماکن خرید در شهر از خطرناک‌ترین عوامل بروز موج جدید بیماری خطرناک کووید ۱۹ است گفت: ویروس کرونا هنوز در جامعه از بین نرفته ودر حال چرخش است.
 
رئیس شبکه بهداشت و درمان بهمئی افزود: از ابتدای تزریق واکسن کرونا شهرستان بهمئی از شهرستان‌هایی است که بیشترین تزریق واکسن را داشته و در واقع در این عرصه پیشتاز است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.