گروه: اخبار استان خبر: 185984 / تاریخ انتشار : 1400/3/12 ساعت : 12:21
بخشدار مرکزی کهگیلویه مطرح کرد:

کاهش سطح آبهای زیر زمینی علت کمبود آب در دهدشت غربی

بخشدار مرکزی کهگیلویه با تایید قطعی مکرر آب در حومه دهدشت غربی گفت: کاهش سطح آبهای زیرزمینی علت کمبود آب در این منطقه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در حالی که با توجه به شیوع بیماری کرونا مقابله با این ویروس منحوس رعایت اصول بهداشتی  اولین راه مقابله با این ویروس است قطعی آب در برخی روستاهای حومه غربی دهدشت مردم را نگران کرده است.

ساکنان برخی از این روستاهای از قطعی مکرر آب ابراز گلایه دارند.

 
در همین خصوص مرادی یکی از اهالی این بخش با اشاره به قطعی مکرر آب در این منطقه گفت: اتفاق افتاده که دو شبانه‌روز آب شرب روستا قطع بوده و مردم با مشکلات زیادی مواجه شده باشند.
 
 
یکی دیگر از ساکنان این منطقه به خبرنگار ما گفت:  با وجود ویروس کرونا و ضرورت رعایت موارد بهداشتی از مسئولان خواهشمندیم به روستاها توجه کنند.
 
 
وی تصریح کرد: مشکل قطعی آب در این بخش ها فقط مختص امسال نبوده و  سالهاست با معضل بی آبی روبرو هستیم.
 
 
بخشدار مرکزی کهگیلویه نیز در این خصوص با اشاره به اینکه قطعی مکرر آب شرب در روستاهای حومه غربی مردم را آزار می‌دهد گفت: منبع تأمین آب این روستاها سد کوثر بوده و اکنون با کاهش سطح آب‌های زیرزمینی مواجه شده است.
 
 
 
شرمت الله حسینی با تاکید بر اینکه پیگیر علت قطعی آب  در این منطقه هستیم افزود: در بعضی موارد شکستگی لوله و یا پایدار نبودن برق علت قطعی آب است که مردم این دلایل را نمی‌پذیرند و به فرمانداری مراجعه می‌کنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.