گروه: اخبار استان خبر: 186855 / تاریخ انتشار : 1400/3/30 ساعت : 14:03
جاذبه های همیشگی در کهگیلویه وبویراحمد:

چشمه بلقیس چرام نگین طبیعت زیبای کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر

استان کهگیلویه وبویراحمد سرزمین چهارفصل در ایران است که در تمام فصول تمام شهرستان های آن زیبایی های خاص خویش برای حضور گردشگران به همراه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، استان چهارفصل کهگیلویه وبویراحمد در جنوب کشور با داشتن جاذبه های بکر و طبیعی گردشگری به عنوان یکی از استان های گردشگر پذیر ایران است چرا که شرایط اقلیمی و چهافصل بودن آن باعث شد تا سالانه میزبان تعدادزیادی از گردشگران داخلی و خارجی باشد.

در این بین زیبایی های مناطق مختلف بکر گردشگری در مناطق گرمسیری و سردسیری این استان بر جاذبه های گردشگری ان افزوده است به طوری که هرمنطقه زیبایی خاص خویش را به همراه دارد.

چشمه بلقیس شهرستان چرام یکی از مناطق بکر گردشگری در جنوب استان کهگیلویه وبویراحمد است که وجود درختان کهن سال با چشمه های همیشه جوشان خویش باعث شده است تا در فصول مختلف سال پذیرای گردشگران باشد.

این منطقه زیبای گردشگری در5 کیلومتری شهر چرام واقع شده است و وجود دشت های سرسبز گندمزار در فصل زمستان و سرسبز برنج در فصل تابستان نیز بر زیبایی های این شهرستان و این منطقه زیبایی گردشگری افزوده است.

وجود سایه سارهای متفاوت با درختانی کهن سال و جوشش همشگی چشمه های روان و خنک باعث شده است تا گردشگران این مکان زیبا را برای استراحت انتخاب کنند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.