گروه: اخبار استان خبر: 187226 / تاریخ انتشار : 1400/4/7 ساعت : 02:04

واکنش دفتر "روشنفکر" به شایعات پیرامون امضا طرح فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی

ادعای امضا طرح فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در مجلس شورای اسلامی توسط نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس از طرف دفتر وی تکذیب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دفتر نماینده شهرستان‌های بویراحمد،دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای به شایعات پیرامون امضا طرح فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی از طرف مهدی روشنفکر واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

پیرو اخبار منتشر شده در رابطه با طرح حمایت از حقوق کاربران و سامان‌دهی فضای مجازی، و شایعاتی مبنی بر امضای مهدی روشنفکر برای ارائه این طرح به مجلس، باتوجه به حواشی ایجاد شده و تماس‌های مکرر مردم عزیز و اصحاب محترم رسانه که خواستار شفاف‌سازی پیرامون این موضوع بوده‌اند توضیح مختصری پیرامون حواشی اخیر ضروری می‌باشد.

 

خدمت مردم شریف و نجیب هم‌استانی اعلام می‌گردد همانطور که این موضوع قبلاً در شهریور ۹۹، توسط نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی تکذیب شده بود، اینک نیز این مسأله مجدداً تکذیب شده و اعلام می‌شود که لیست‌های منتشر شده مستند نیستند و صحت ندارند و نام مهدی روشنفکر نماینده مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در میان امضا کنندگان طرح مربوطه وجود ندارد.

دفتر مهدی روشنفکر

نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی

لازم به ذکر است که موضوع ارائه طرح فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در مجلس شورای اسلامی با امضاء برخی از نمایندگان مجلس از جمله مهدی روشنفکر مطرح شده بود که در تاریخ ۴ شهریور ۹۹ به صورت علنی از طرف نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی تکذیب شده بود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.