گروه: اخبار استان خبر: 187549 / تاریخ انتشار : 1400/4/14 ساعت : 03:08
در مراسم گرامیداشت شهادت چهار شهید روستای ایدنک مطرح شد:

امروز جامعه ما نیازمند بصیرتی از جنس شهدا است/ضرورت توجه به ساماندهی گلزار شهدا+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه لنده در مراسم گرامیداشت چهارشهید روستای ایدنک گفت: امروز جامعه ما نیازمند بصیرت عاشورایی از جنس شهدا است و ما باید رهرو این راه باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، مراسم گرامیداشت و محفل انس با قرآن به یاد شهیدان علی شاد پیرا،علی کریمی،عبد المحمد رضایی،و خدا خواست رازنهان روستای ایدنک از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده در تاریخ۱۳۶۵/۴/۱۳در منطقه عملیاتی مهران در عملیات کربلای ۱ به درجه رفیع شهادت نایل آمدند امشب و با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده و اقشار مختلف مردم روستای ایدنک و خانواده های معظم این شهیدان برگزارشد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار روح الله ویسی با گرامیداشت یادو خاطره این شهیدان گفت: امروز جامعه ما نیازمند بصیرت عاشورایی از جنس شهدا است و ما باید رهرو این راه باشیم.

وی افزود: شهیدان ما با از خودگذشتگی و تقدیم جان خود انقلاب اسلامی را به عنوان ارزشمندترین گنج برای همگان به ارمغان آوردند و امروز ثمره خون آنها همین امنیت و آسایش و رفاهی است که تک تک ما آن داریم.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:امروز اگر همین روحیه شهادت طلبی مدافعان حرم در نبرد با داعش و داعشیان نبود به فرموده مقام معظم رهبری باید در مرز مهران با داعشیان مبارزه می کردیم.

وی افزود: همین فرهنگ ناب ایثار و شهادت طلبی است که تا کنون نگذاشت دشمنان لحظه ای نسبت به این آب و خاک خیال جنگ را داشته باشند چرا که تجربه های این سال ها و نبرد سخت در عین السد و شکست در نبردهوایی و انهدام گران قیمت ترین و پیشرفته ترین پهباد جهان به خوبی به دشمنان ثابت کرد که ابن بصیرت عاشورایی این جوان و ولایت مداری انان است که اجازه کوچکترین تعرضی را به آنان نخواهند داد.

ویسی با گرامیداشت یادو خاطره شهدای گرانقدر روستای ایدنک گفت: این روستا یکی از روستاهای است که بیش از 15شهید والامقام تقدیم انقلاب اسلامی کرده است که حقیقتا دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت: بی توجهی به مطالبات خانواده های معظم شهدا به خصوص در بحث ساماندهی گلزار شهدا و جاده های ارتباطی یکی از مسائلی است که باید هرچه سریعتر رفع شود و نسبت به تامین منابع اعتباری آن اقدام شود.

در پایان نیز چندین نفر از قاریان برجسته شهرستان به قرائت قران پرداختند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---


 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.