گروه: اخبار استان خبر: 187637 / تاریخ انتشار : 1400/4/16 ساعت : 14:19

واکنش فرماندار دنا به کمبود نان در سی سخت

پناهی به کمبود نان در سی سخت واکنش نشان داد و گفت: ۲۵۰ کیسه آرد در اختیار نانوایی های سی سخت قرار داده می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از شهروندان شهر سی سخت در گفتگو با این پایگاه خبری از کمبود نان گلایه هایی داشته و گفت: نان کافی برای خرید در نانوایی های سی سخت موجود نیست و یا نانوایی ها در اغلب اوقات روز تعطیل هستند همچنین برخی از  نانوایی ها اینگونه اعلام می کنند که آرد کافی برای پخت نان در اختیار ندارند.

 

این شهروند در ادامه عنوان داشت: به دلیل شروع فصل باغات و برداشت میوه ها و کارگان فصلی تقاضای زیادی برای نان وجود دارد اما کمبود آن در نانوایی و واحدهای خبازی سبب شده است تا مردم با مشکل برخورد کنند.

صبح زاگرس  پیش از این به موضوع کمبود نان در سی سخت و معضلات نانوایی ها در این شهر زلزله زده پرداخته است(خبر را اینجا بخوانید)

 

فرماندار دنا در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص مشکلات آرد و سهمیه نان در شهر سی سخت  گفت: شهر سی سخت هزار خانه احداثی دارد و اگر هر خانه ۲ الی ۳ کارگر باشد بیش از ۲۰ هزار کارگر غیر بومی در شهر سی سخت وجود دارد.

 

فرماندار دنا با بیان اینکه تعداد زیاد کارگران سبب کمبود نان می شود، ادامه داد: نانوایی ها اظهار دارند در ساعات مختلف شبانه روز فعالیت دارند و علت اتمام زودهنگام نان  نبود آرد است.

 

وی با بیان اینکه با حضور مسئولان مربوطه در خصوص مشکلات حوزه نان جلسه ای برگزار شد، عنوان کرد:  کمبود آرد به عنوان یکی از مشکلات در حوزه نان است و  تصمیم به اختصاص آرد به نانوایی ها گرفته شد.

 

پناهی با بیان اینکه با تصمیمات لحاظ شده ۲۵۰ کیسه آرد در اختیار نانوایی های قرار داده می شود، ادامه داد:  در صورت امکان در ساعات بعدظهر یک ساعت به کار نانوایی های برای کاهش مشکلات در این حوزه اضافه  می شود.

 

او در ادامه با بیان اینکه توزیع آرد تا زمان رفع مشکلات ادامه دارد، گفت: تا زمان ادامه مشکلات در حوزه نان،  آرد بین نانوایی ها توزیع می شود.


انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.