گروه: اخبار استان خبر: 188090 / تاریخ انتشار : 1400/4/23 ساعت : 13:34

باخت های غلامرضا تاجگردون تمامی ندارد/شغل جدید نماینده سابق گچساران و باشت مشخص شد+ تصویر

نماینده سابق گچساران و باشت بعد از اخراج از مجلس شورای اسلامی و شکست های شغلی و سیاسی متعدد کار جدیدش را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست علنی مجلس شورای اسلامی چهارشنبه ۱۸ تیرماه 1399برگزار شد و از مهم ترین اتفاقات آن رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، منتخب مردم گچساران و باشت بود.

 

تاجگردون پس از رد اعتبارنامه نمایندگی‌اش، در صفحه شخصی خود خبر از بازگشت به محافل دانشگاهی داد و درصفحه اینستاگرام درباره فعالیت خود پس از بیرون رفتن از کسوت نمایندگی نوشت: «امروز بعد از هشت سال به دفترم در موسسه‌ای که هیئت علمی هستم برگشتم. جایی که از قبل از انقلاب تاکنون مدیران ارشد سازمان برنامه یک اتاق و کرسی داشتند تا دانش و تجربه شان را تقدیم نظام برنامه ریزی کشور کنند. یک جای آرام که می‌شود فکر کرد و از اینجا بود که دوره‌ای نشستم فکر کردم و نوشتم و برنامه هایم را کامل کردم و هشت سال در کسوت وکالت مردم در کمیسیون بودجه مجلس کار کردم و توانستم ایده هایم را اجرایی کنم. اکنون آغاز یک راه دیگر است برای خدمت به وطن. با کوله باری از تجربه و البته وفاداری به مردم. یا حق.»

 

بعد از مدتها از انتشار این خبر به یک باره بمب خبری بیمه سرمد منفجر شد تا غلامرضا تاجگردون به عنوان مدیر عامل بیمه سرمد منصوب شود.

 

اما انگار  باخت های تاج گردون تمامی نداشت و در روزهایی که این نماینده اخراجی مجلس در حال تبلیغ برای برادرش در انتخابات میان دوره گچساران و باشت بود تا به عنوان نماینده در سایه، نفوذش را در این شهرستان ها بیش از پیش نشان دهد بخت با او یار نبود و برادر او هم نمی توانست نامزد انتخابات میان دوره مجلس باشد و رد صلاحیت شد.

 

خبر هایی از بیمه سرمد به بیرون درز کرد که در ماه‌های فروردین و اردیبهشت 1400 تاجگردون به ترتیب 73 و 85 میلیون تومان حقوق گرفت و افشا شدن فیش حقوقی‌اش اعضای هیات مدیره را چنان زیر فشار گذاشت که بلافاصله حکم برکناری مدیر عامل را امضا کردند.

 

تاجگردون پس از برکنار شدن از مدیر عاملی بیمه سرمد، بلافاصله به اردوگاه انتخاباتی محسن رضایی میرقائد پیوست و فرمانده پیشین سپاه را در آوردگاه انتخابات ریاست جمهوری همراهی  کرد تا شکست های او تمامی نداشته باشد و علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری، برادر سید قدرت حسینی رقیب دیرینه او در انتخابت میان دوره مجلس روی صندلی او در مجلس شورای اسلامی تکیه بزند.

 

بعد از انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات میان دوره ای مجلس در گچساران و باشت او از فرصت شیوع کرونا استفاده کرده و با حضور بیشتر در فضای مجازی به عنوان اینفلوءنسر شغل جدیدی را برای خود انتخاب کرد.

 

بنظر می رسد حالا صفحه اینستاگرام و فضای مجازی اتاق کار جدید غلامرضا تاج گردون است تا با ارسال های پیام تسلیت و انتشار ویدئوهای سیاسی خود را مشغول کند و گذر عمر برلب جوی مجازی را ببیند.

 

با بررسی صفحه مجازی تاج گردون در اینستاگرام به نکات جالبی برخوردیم که انتشار پیام تسلیت های متعدد او و بی خیالیش در زبانه کشیدن های آتش نارک و خامی و عقب ماندن از این موضوع مهم در محل کار جدیدش حکایت دیگری از باخت های پی در پی او دارد و در این شغل جدید هم آنچنان توفیقی نداشته و برای همیشه از صحنه سیاسیت محو شده است.

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.