گروه: اخبار استان خبر: 188402 / تاریخ انتشار : 1400/5/1 ساعت : 14:19

سیمان کهگیلویه و بویراحمد جایی نمی رود

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت خروج سیمان از استان تا تامین کامل نیاز هم استانی ها خبر داد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص مشکلاتی که این روز ها در حوزه سیمان به وجود آمده است گفت: هفته جاری به دلیل قطعی برق در سیستم تولید و توزیع سیمان وقفه ای ایجاد شد که استان ما هم از این قضیه مستثنی نبود.

 

براتعلی صالحی بیان کرد: میزان تولید سیمان در استان کم شده که  مقداری افزایش قیمت در این حوزه را شاهد بودیم و در حال حاضر وضعیت سیمان در استان  به صورتی است که کمبودی در استان احساس نمی شود.

 

صالحی ادامه داد: با توجه به مصوبه ای که انجام گرفته است خروج سیمان تا زمانی که تامین سیمان مورد نیاز هم استانی ها به صورت کامل انجام نشود، ممنوع است.

 

وی بیان کرد: اگر مازادی بر نیاز درون استان وجود داشت می توان آن را به خارج استان ارسال کرد البته توجه به موقیعت و نیازی که در استان احساس می شود  اولویت با تامین سیمان مورد نیاز هم استانی ها است در این خصوص نیز نظارت هایی در حال انجام است.

 

گفتنی است به دلیل برخی  مشکلات در توزیع برق در کشور مسئولان اقدام به تعطیلی کارخانه های سیمان کرده اند که این امر موجب افزایش قیمت و کمیاب شدن سیمان در استان شده است.

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.