گروه: اخبار استان خبر: 188635 / تاریخ انتشار : 1400/5/3 ساعت : 18:35

بازخوانی خدمات رئیس فقید بنیاد مسکن کشور در سی سخت+تصاویر

"علیرضا تابش" رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که خدمات شایانی به زلزله زدگان سی سخت ارائه داد در دوم مردادماه ۱۴۰۰ بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بدو وقوع زلزله ویرانگر بهمن ۹۹ در سی سخت نیروی‌های بنیاد مسکن استان کهگیلویه وبویراحمد به دستور رئیس این نهاد به کمک زلزله زدگان شتافتند.

 

یکی از از اصلی ترین نهاد درگیر با زلزله و ساخت و سازهای خانه های تخریب شده بنیاد مسکن بوده است که نمی توان منکر خدمات ارزنده آن به شهر سی سخت شد.

---

رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز چهار مرتبه به شهر زلزله زده سی سخت سفر کرد و از نزدیک شاهد روند بازسازی ها این شهر و روستاهای اطراف بود.

---

مردم شهر سی سخت نیز از تریبون های مختلف مراتب قدردانی و تشکر از رئیس بنیاد مسکن کشور و همچنین مدیرکل بنیاد مسکن استان و نیروی های این نهاد را بعمل آوردند.

---

علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که خدمات شایانی به زلزله زدگان سی سخت ارائه داد در دوم مردادماه ۱۴۰۰ بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.

---

پناهی فرماندار دنا در خصوص رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اینگونه بیان کرد: مهندس تابش از اخلاق و سعه صدر و تحمل و متانت بالایی برخوردار بود، صداقت وی در بین مدیران کشوری زبانزد بود، چندین مرتبه به شهر سی سخت سفر کرد و از نزدیک روند بازسازی ها را شاهد بود و تلاش‌های زیادی در رفع موانع ساخت و ساز و تامین مساله در این شهر انجام داد.

---

وی با اشاره به اینکه مرحوم تابش همیشه جوابگوی نیازمندیهای ما بود گفت: وی با حضور در بین مردم پیشنهادها و صحبتهای آنان را می شنید و جامع عمل می پوشاند.

 

فرماندار شهرستان دنا همچنین گفت: در زمانی که مشکل بتن و سیمان داشتیم با همکاری مدیر بنیاد مسکن استان در موعد مقرر حل شد و چند دستگاه میکسر و بچینگ برای تسریع روند ساخت و ساز وی اضافه کرد.

---

وی گفت: رئیس بنیاد بنیاد مسکن کشور در خصوص اعزام ماشین آلات سنگین به‌منظور آواربرداری از سراسر کشور اقدامات خوبی را به زلزله‌زدگان سیسخت ارائه داد که درگذشت وی به جامعه بزرگ بنیاد مسکن کشور تسلیت می گوییم.

 

گفتنی است از جمله خدمات این مدیر تامین مسکن شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، مسکن محرومان، مسکن خانوارهای دو معلولیتی، بازسازی خانه‌های مردم در سیل و زلزله سال‌های اخیر بوده است.

---

لازم بذکر است تابش پیش از این معاون سیاسی وزیر کشور بود و از سال ۱۳۸۴ ریاست بنیاد مسکن را بر عهده داشت.

درگذشت تابش می‌تواند سومین حادثه مدیران حوزه مسکن ناشی از اپیدمی کووید ۱۹ باشد. پیش از این در اواخر سال ۱۳۹۸ ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیرعامل بانک مسکن و رضا نگهبان، رییس اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در ابتدای سال ۱۳۹۹ بر اثر کرونا دار فانی را وداع گفته بودند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.