گروه: اخبار استان خبر: 188823 / تاریخ انتشار : 1400/5/7 ساعت : 14:21
مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد مطرح کرد؛

تروریست ها بدنبال قتل من بودند/ نهادهای امنیتی آشیانه پوشالی قداره کشان را فرو می ریزند

مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد که در روزهای گذشته مورد حمله قرار گرفته بود در متنی ارسالی به رسانه ها نوشت: تروریست ها بدنبال قتل من بودند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بدنبال حمله به رئیس بهزیستی شهرستان بویراحمد که در روزهای گذشته جلوی منزل وی صورت گرفت( اینجا بخوانید)، رهام ولایتی در این رابطه متنی را در اختیار  رسانه ها قرار داد و نوشت:
بسمه تعالی
مردم عزیز و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد
همشهریان عزیز و ارجمندم در شهرستان بویراحمد
سلام علیکم
با ابراز تأسف فراوان، صبح روز دوشنبه چهارم مرداد ماه اینجانب رهام ولایتی نژاد مدیر اداره بهزیستی شهرستان بویراحمد در حین مراجعه به محل کار و جلوی درب خانه‌ام، در یک اقدام وحشیانه، تروریستی و برنامه‌ریزی شده و با هدف سوء قصد به جانم، مورد حمله قرار گرفته و با به کارگیری ابزارهای قتاله چماق و قمه توسط جنایتکاران از ناحیه سر، دست و پا تا حد مرگ مجروح گردیدم و اگر دخالت همسایگان عزیز و مهربانم نبود تا حصول نتیجه قتل دست از جنایت برنمی داشتند.

 

اگرچه بسیار شکرگزار لطف بی دریغ خداوند متعال و دعای خیر این مردم دلسوز برای سلامت خویش هستم اما ضرورت ایجاب می‌کرد که در راستای شفاف سازی و توجه جدی به پیگیری مسأله نکاتی را بیان نمایم.


این حادثه آن چنان هولناک و تلخ بود که دلهای شما مردم شریف را به شدت آزرد و آرامش و امنیت خاطر جامعه را مورد تهدید جدی قرار داد.

 


 اندوه بزرگ‌تر من احساس ترس و وحشت و ناامنی است که به خاطر وقوع چنین حوادثی، بر زندگی مردم سایه انداخته است.


بسیار غمگینم که کودکان، نوجوانان، زنان و مردان این منطقه از وقوع این حادثه ترس و وحشتی در وجودشان رسوخ پیدا کرده باشد.


 بسیار اندوهناکم از اینکه مادران و پدران دلسوز این مرز بوم برای روانه کردن فرزندان خویش به سوی یک زندگی آرام، کار و تلاش برای آبادانی این استان دست و دلشان بلرزد.


غمی بس بزرگ است که مدیران و سیاست ورزان پاکدست، خداباور، دیندار، میهن‌دوست، قانونمند، عدالت ورز و کارکنان شریف این نظام مقدس که راه پیروزی و موفقیت برای اعتلای این سرزمین را در پیش گرفته‌اند، در پس ذهن خویش در برابر چنین حملات وحشیانه و جنایتکارانه ای احساس بی پناهی کنند و قداره کشان و آشوبگران فرصت خودنمایی پیدا نمایند.

اما بانیان و عمال سخیف این حادثه تروریستی و وحشیانه بدانند که بازی با امنیت جانی، روانی و اجتماعی این مردم شریف برای آنان بسیار گران تمام خواهد شد.


مردم عزیز بدانند که صلابت و اراده‌ی مستحکم نهادهای سیاسی، امنیتی، اطلاعاتی، نظامی، انتظامی و عزم راسخ دستگاه عدالت محور قضایی و دادگستری کل و دادستان شجاع مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و حمایت‌های مردمی برای پیگیری موضوع به کار بسته شده است و امیدوارم با تلاش و پیروزی و سربلندی عزتمندانه این نهادهای مقدس در به ثمر رساندن این پرونده، آشیانه پوشالی قداره کشان و آشوبگران جنایتکار فرو ریزد و با مجازات عاملان این جنایت‌ها، بیش از گذشته امنیت خاطر و آرامش به زندگی مردم شریف استان بازگردد.

با احترام
رهام ولایتی نژاد
مدیر بهزیستی شهرستان بویراحمد

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.