گروه: اخبار استان خبر: 188845 / تاریخ انتشار : 1400/5/8 ساعت : 14:07

واکنش مدیر آزمایشگاه میکانیک خاک استان به استخدام بدون آزمون/جذب نیرو به صورت شرکتی و موقت است

مدیر آزمایشگاه میکانیک خاک استان گفت: نیرو مورد نیاز برای پروژه های طولانی به صورت شرکتی جذب می شوند و هر گونه استخدام رسمی مانند دیگر سازمان با برگزاری آزمون است.

علاء الدین حسانی  در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در واکنش به استخدام بدون آزمون در آزمایشگاه میکانیک خاک استان گفت: برخی پروژه ها  روند طولانی مانند یک ماه نیاز دارند در این راستا کارگری جذب می شود این افراد به صورت شرکتی هستند و با اتمام کار لغو قرار داد می شوند بنابراین آزمایشگاه استان به صورت موقت نیرو جذب می کند و با اتمام قرار داد لغو قرار داد می شوند.

 

مدیر آزمایشگاه میکانیک خاک استان بیان کرد: جذب نیرو به صورت موقت بوده و این جذب شامل 2 نفر است و تمام ارگان های دولتی برای جذب دائمی نیرو باید از طریق برگزاری آزمون اقدام کند که آزمایشگاه میکانیک خاک استان از این موضوع مستثنی نیست.

 

وی عنوان کرد:  در تمام ایران جذب نیروی موقت به صورت شرکتی است به عنوان مثال در استان یزد، بوشهر به صورت موقت برای یک پروژه نیروی نیاز دارد و بعد از اتمام کار لغو قرار داد می شوند این موضوع از طریق شرکت بخش خصوصی صورت می گیرد.

 

حسانی با بیان اینکه آزمایشگاه میکانیک خاک از بودجه دولت استفاده نمی کند و به صورت هزینه درآمد است، گفت: نیروی کار موقت از استان برای یزد و بوشهر معرفی شدند و این نیروها در پایان کار لغو قرار داد می شوند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.