گروه: اخبار استان خبر: 188849 / تاریخ انتشار : 1400/5/8 ساعت : 13:39

خبری که استاندار را به ورودی سی سخت کشاند/تجمع مسافران پشت دروازه های سی سخت+تصاویر

هجوم بی سابقه خودروهای غیربومی به سی سخت که مغایر مصوبات ستاد کرونا بوده استاندار کهگیلویه وبویراحمد را به سی سخت کشاند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس درحالی که بارها شورای سلامت و ستاد مبارزه با کرونا در شهرستان دنا از ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به این شهرستان خبرداده بودند، در ایام تعطیلات شاهد هجوم بی سابقه خودروهای غیربومی به سی سخت هستیم.

 

هجوم بی سابقه خودروهای غیربومی به سی سخت که مغایر مصوبات ستاد کرونا بوده استاندار کهگیلویه وبویراحمد را به سی سخت کشاند.

 

پس از اعلام شیوع کرونای دلتا در شهر سی سخت سپاه، نیروی انتظامی و نیروهای مردی با حضور برخی دستگاه های خدمات رسان با برپایی ایستگاه کنترل ورودی در شهر سی سخت از ورود خودروها با پلاک غیربومی بومی جلوگیری می کنند. 

---

انتشار خبری مبنی بر "مصوبات بر زمین مانده ستاد کرونا در دنا/هجوم خودروهای غیربومی به چشمه میشی+عکس" از سوی این پایگاه خبری موجب شد استاندار کهگیلویه وبویراحمد از ایستگاه ورودی سی سخت بازدید کند و از نزدیک شاهد کنترل ورودی این شهر باشد.

 

---

مردم زلزله زده شهرستان دنا که این روزها حسایی درگیر ساخت و ساز منازل تخریب شده هستند دیگر توانایی روبه رو شدن با بیماری منحوس کرونا را ندارند و لازم است که مسولان تهمیدات ویژه با قابلیت اجرایی شدن را در نظر بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.