گروه: اخبار استان خبر: 188913 / تاریخ انتشار : 1400/5/9 ساعت : 11:58

افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری در سی سخت/روشنفکر؛ مردم نیازمند مدیران جهادی هستند+عکس

با حضور نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی آئین کلنگ زنی ساختمان شهرداری سی سخت و چند طرح عمرانی و زیر ساختی شهر سی سخت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهردار سی سخت با بیان اینکه ساختمان شهرداری سی سخت در شان مردم خوب این شهر نبوده گفت: با وقوع زلزله مشکلات مردم دوچندان شد و بر مسئولیت و وظیفه ما افزوده شد.

علی فرد افزود: ساختمان شهرداری با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری با متراژ ۱۵۰۰ متر مکعب در سه طبقه اجرایی خواهد شد.

وی بیان کرد: ساختمان مدیریت بحران سی سخت نیز با اعتبا 108میلیارد ریال از محل اعتبارات دو درصد نفت استانی با متراژ ۹۰۰ متر مربع نیز کلنگ زنی شد.

روشنفکر نماینده مردم بویراحمد در دنا در این آیین با بیان اینکه سی سخت ایام سختی را پشت سر گذاشت، گفت: حوادث غیر مترقبه امتحان سختی برای مسئولان است ،باید شاکر این نظام و رهبران مقدسی که این انقلاب را خلق کردند باشیم، با همه نعمت های این نظام اما همچنان باید در برخی موارد تلاش مضاعف کنیم و نیاز های مردم را برطرف کنیم.


وی افزود: در حوزه فرهنگ، زیرساخت، آموزش عالی باید تلاش کنیم تا مردم به این امکانات دسترسی پیدا کنند.

روشنفکر گفت: جایی که مدیر بتواند با کمترین امکانات خدمات خوبی به مردم برساند به آن مدیر مدیر جهادی می گویند، من به عنوان خادم مردم از استاندار پای کار تشکر می کنم ولی خواسته های مردم بحق و بجاست.

وی گفت: مسئولان نباید در سرلوحه برنامه مدیریتی خود بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را فراموش کنند،باید سوءمدیریت ها را کمرنگ کنیم و حذف کنیم، مردم نیازمند مدیران جهادی هستند، در جریان زلزله نباید تلاش های مدیران جهاد را فراموش کنیم.


روشنفکر در خصوص رئیس فقید بنیاد مسکن کشور گفت: مرحوم تابش رییس بنیاد مسکن کشور از همان لحظه اول وقوع زلزله پای کار بود، در خصوص مطالبه مردم شهرستان دنا خدمت آن مرحوم رسیدم و آن مرحوم با کمال احترام همه مطالبات ما را قبول کرد.، و مرتبه به مرحوم تابش پیشنهاد وزارت داداه شد ولی می گفت  باید در بین مردم باشم و خدمت کنم.


گفتنی است از نکات قابل توجه این مراسم اعتراض کارکنان شهرداری سی سخت نسبت به مطالبات عقب افتاده خود بود که اذعان داشتند ۱۱ ماه است که حقوق نگرفته اند، روشنفکر نیز در خصوص پیگیری حقوق عقب افتاده کارکنان شهرداری تاکید ویژه ای به شهردار سی سخت کرد و قول رفع مشکلات و مطالبات آنان را داد.

---
---
---

 

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.