گروه: اخبار استان خبر: 189167 / تاریخ انتشار : 1400/5/13 ساعت : 10:15

طلای تقلبی در بازار کهگیلویه و بویراحمد/ تعزیرات حکومتی ورود کرد

رئیس اداره تعزیرات کهگیلویه گفت: شناسایی و پرونده طلای تقلبی توسط اداره استاندارد تشکیل و فرم گزارش به تعزیرات حکومتی جهت ارسال شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس اداره تعزیرات کهگیلویه گفت: در طول سال و به صورت مستمر بر بازار طلای شهرستان نظارت می شود.

 

وی افزود: به اتفاق بازرسان سازمان تعزیرات ، صمت، استاندارد، و رئیس اتحادیه طلا و جواهر به بازار طلافروشان رفته و از واحدهای صنفی طلا و جواهر دهدشت طی امروز  چند واحد متخلف شناسایی و پرونده توسط اداره استاندارد تشکیل و فرم گزارش به تعزیرات حکومتی جهت سیر مراحل قانونی ارسال گردید.
 
 
رئیس اداره تعزیرات کهگیلویه اظهار کرد: پس از جمع آوری و دریافت نتایج نمونه و بررسی گزارش های تحلیلی مشکل قابل توجهی در میزان عیار پائین و تقلبی مغایرتهایی توجه کارشناسان رو به خود جلب کرد.
 
 
وی تاکید داشت: با توجه به قیمت بالای طلا و اینکه این امر تخصصی بوده و قابل تشخیص توسط مردم نبوده لذا میطلبد کارشناسان اداره استاندارد نسبت به بررسی تمامی واحدهای صنفی طلاساز و طلافروش اقدام نموده و در صورت مشاهده کوچکترین تخلف به تعزیرات اعلام نموده تا برابر مقررات با متخلفین با اشد مجازات برخورد شود.
 
 
انتهای پیام /
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.