گروه: اخبار استان خبر: 189208 / تاریخ انتشار : 1400/5/14 ساعت : 13:12
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

آخرین خبر از وضعیت تایید صحت انتخابات شورای شهر در کهگیلویه و بویراحمد/آیا ترکیب منتخبان شوراهای شهر به هم ریزد؟

دبیر اجرایی هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از آخرین وضعیت صحت انتخابات شورای شهر در شهرهای استان خبر داد و اظهار داشت:احتمالا چهار قبول شده انتخابات شورای شهر در استان رد صلاحیت می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شکر الله امامی با اشاره به اعلام نتیجه نهایی صحت انتخابات شورای شهر در کهگیلویه و بویراحمد در روز های آینده گفت: هیات نظارت بر انتخابات در برخی از شهرهای کشور صحت انتخابات را تایید کرده اما در استان کهگیلویه و بویراحمد این روند با مشکل روبرو شده است.

 

وی تصریح کرد: در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر اختلاف نظری بین وزارت کشور و هیات مرکزی نظارت ایجاد شد و این اختلافات به دلیل برداشت قانونی بوده و این مسئله باعث عدم تایید نهایی در برخی از شهر ها شده است.

 

دبیر اجرایی هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان با بیان اینکه؛ با ادامه دار شدن این فرایند از سوی وزارت کشور 4 قبول شده قطعی در شوراهای شهرهای استان حذف می شوند گفت: این موضوع قطعیت نداشته و مسئولان استانی بدنبال تایید نهایی لیست های قبول شدگان در انتخابات پارلمان های شهری استان هستند و هر احتمالی ممکن است و هیات مرکزی نظارت معتقد بر تغییرات است.

 

امامی اذعان داشت: هیات نظارت استان، استاندار و سایر مسئولان بدنبال تایید نهایی لیست های فعلی قبول شدگان پارلمان ها هستند اما اگر قرار باشد تغییرات اعمال شود 2 عضو قبول شده شورای شهر یاسوج حذف می شوند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.