گروه: اخبار استان خبر: 189388 / تاریخ انتشار : 1400/5/18 ساعت : 02:06

تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی درکهگیلویه +تصاویر

با حضور رئیس، معاونین آموزش و پرورش، مسئول کتابخانه ها و رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی باشگاه پنج صبحی ها تجلیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با حضور رئیس، معاونین آموزش و پرورش، مسئول کتابخانه ها و رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی باشگاه پنج صبحی ها تجلیل شد.

 

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در این آیین با  تبریک روزخبرنگار، به اهمیت مطالعه و  کتابخوانی اشاره و گفت: اسلام تنها دینی است که به علم و دانش  تاکید فراوانی دارد و  فراهم سازی زمینه مطالعه کتاب برای کارمندان می تواند به گسترش این فرهنگ کمک کند.

 

فضل الله گنجی افزود: کتابخوانی می تواند به کاهش استرس و اضطراب، جلوگیری از فراموشی و بیماری آلزایمر، افزایش گنجینه لغات و تمرکز حواس کمک کند.

 

وی با اشار به اینکه کتابخوانی نه تنها دانش را افزایش می‌دهد بلکه سلامت روح و فکر و رفتار افراد را نیز تحت تاثیر مثبت قرار می‌دهد، گفت: جامعه سالم و توسعه یافته به کتاب نیاز دارد.

 

 

این مسئول بیان داشت: از اثرات کتابخوانی، افزایش عمق حافظه و تفکر است و انسانی که عمیق نباشد، در تفکر و خلاقیت و حافظه از دیگران عقب‌تر است.

 

 

رئیس اداره ارشاد شهرستان کهگیلویه نیز گفت: آموزش و پرورش گسترده ترین نهاد تعلیم و تربیت در سطح کشور و استان بوده و بیشترین سطح تماس مستمر حاکمیت با مردم نیز مربوط به این اداره است.

 

کاظمی جو افزود: سرانه مطالعه کتاب در سطح کشور متفاوت و دغدغه ما در اداره ارشاد میزان توجه به مطالعه کتاب و کتاب خوانی است.

 

وی تصریح کرد: اگر در گذشته پرداختن به سرانه مطالعه اهمیت داشت، امروزه با وجود فضای مجازی باید یک ضرورت مضاعف تلقی شود.

 

در پایان از  فرهنگیان برگزیده در مسابقه کتابخوانی پنج صبحی ها با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی تجلیل به عمل آمد.

 

گفتنی است؛ این مسابقه طرح ابتکاری معاونت آموزش متوسطه و واحد فناوری اطلاعات، آموزش نیروی انسانی و پژوهش آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه برای تشویق فرهنگیان به کتابخوانی بود.

 

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---

 

---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.