گروه: اخبار استان خبر: 189979 / تاریخ انتشار : 1400/5/31 ساعت : 19:23
رئیس بسیج رسانه کشور در بازدید از دفتر صبح زاگرس؛

مخالفان طرح صیانت بدنبال استعمار ایران و مهاجرت نخبگان هستند/دوران "بزن در رو" در فضای مجازی تمام شد+تصاویر

رئیس بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه انتشار اخبار دروغ پنجه کشیدن به چهره نظام است،گفت: مخالفان طرح صیانت بدنبال استعمار و مهاجرت نخبگان کشور هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بعد ازظهر امروز، بصیری رئیس بسیج رسانه کشور و مسئول بسیج رسانه استان با تحریریه صبح زاگرس دیدار و گفتگو کردند.

 

مسعود  بصیری در این دیدار با اشاره به اینکه رسانه علاوه بر اطلاع رسانی کار هدایت برای اتخاذ تصمیم است گفت: رسانه ها برای رسیدن به مخاطب بیشتر نباید اقدام به انتشار اخبار دروغ کنند .

 

وی انتشار خبر دروغ گور خوابی را از دروغ های رسانه ای عنوان کرد و گفت: انتشار اخبار دروغ پنجه کشیدن به چهره نظام و منفعت طلبی است.

 

رئیس بسیج رسانه کشور گفت: ساماندهی رسانه و شبکه مجازی ضروری است و در این رابطه باید با آموزش مناسب از انتشار اخبار دروغ جلوگیری کرد.

 

بصیری گفت: دشمن با کار رسانه ای و در بستر فضای مجازی بدنبال براندازی نرم نظام می باشد اما دوران بزن در رو برای دشمن در فضای مجازی تمام شده است .

 

وی با تاکید بر اینکه طرح صیانت طرحی مناسب برای فضای مجازی است گفت: با اجرای طرح صیانت اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم بیش از یک میلیون نفر است که علاوه بر اشتغال، ساماندهی فضای مجازی انجام می شود.

 

رئیس بسیج رسانه کشور تصریح کرد: کسانی که با  طرح صیانت از فضای مجازی  مخالفت می کنند با استعمار فضای مجازی در جمهوری اسلامی موافق و بدنبال مهاجرت نخبگان هستند.

 

بصیری در ادامه افزود: امروز دنیا اقتصادش را بر بستر فضای مجازی و اینترنت بسته و نبود صیانت در فضای مجازی یعنی همه فضا های کشور را در اختیار خارجی ها قرار دادن.

 

وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی به یک الگوی جهانی و اسلامی تبدیل شده  و خبرنگاران با توجه به اینکه پیامبران حقیقت هستند مراقبت کنند تا در حوزه رسانه آسیبی  به کشورشان نرسد.

 

تصاویر تکمیلی در زیرآمده است

 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.