گروه: اخبار استان خبر: 190174 / تاریخ انتشار : 1400/6/5 ساعت : 17:23
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سی سخت

تاکید سردار فدوی در تسریع عملیات بازسازی خانه های زلزله زدگان شهر سی سخت/ سپاه پاسداران تا لحظه آخر در کنار مردم سیسخت می ماند

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایندگی از فرمانده سپاه پاسداران از منازل در دست احداث زلزله زدگان شهرستان دنا بازدید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، جانشین  فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز به شهر زلزله زده سی سخت سفر و از نزدیک روند باسازی خانه های تخریب شده را بررسی کرد.

در این بازدید فرماندهان استان های کهگیلویه وبویراحمد،اصفهان، قم و تهران بزرگ در شهر سی سخت حضور داشتند،  جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر روند تسریع در بازسازی خانه های زلزله زدگان به دلیل فرا رسیدن فصل سرما تأکید کرد.

سردار  فدوی در این بازدید ضمن رضایت از عملیات بازسازی خانه های در دست احداث که از سوی سپاه های استانی در برخی از مناطق شهرستان دنا از جمله روستای سرمورد دنا و همچنین شهر سی سخت در حال احداث است گفت: امید می رود که ظرف دو ماه آینده بیشتر خانه های زلزله زدگان این شهرستان به بهره برداری برسد.
 
وی به حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای آیین بهره برداری از خانه های تکمیل شده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تا حصول نتیجه پیگیر به پایان رسیدن این منازل بوده و سفرهای دیگری نیز در این زمینه صورت خواهد گرفت.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.