گروه: اخبار استان خبر: 190455 / تاریخ انتشار : 1400/6/12 ساعت : 12:31

حکایت تلخ آرامستان‌های کهگیلویه و بویراحمد در روزهای کرونایی/ بی‌تدبیری هایی که به سینه قبرستان ختم می شود+تصاویر

با وجود شیوع روز افزون شمار مبتلایان و فوتی های کرونایی شاهد بی تدبیری مسئولان و عدم نظارت صحیح بر آرامستان ها هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس وضعیت بحرانی بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد از یک سو و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی شهروندان موجب تشدید وضعیت کرونا در استان شده است.

 

طبق آمارها بیشترین دلیل ابتلا به کرونا حضور در تجمعات و دروهمی ها اعلام شده و با وجود اعلام ممنوعیت حضور در تجمعات توسط مسئولان، این روزها با حضور در آرامستان‌ها می‌توان تجمعات گسترده مردم را به وضوح مشاهده کرد.

 

مرگ و میرهای کرونایی بسیاری از خانواده‌ها را عزادار کرد و اکثر مردم جهت تسکین آلام و قوت قلب اقوام متوفیان در مراسمات تدفین در آرامستان‌ها حضور می‌یابند.

 

این روزها بی‌تدبیری مسئولان جان هزاران نفر را تهدید می‌کند چرا که پنجشنبه و جمعه‌ها شاهد تجمع‌های چند هزار نفری مراسم‌های ختم،چهلم و سالگرد  هستیم، گویی کرونا فقط در فضای بسته قابلیت انتقال دارد و در آرامستان‌ها نشانی از آن وجود نداشته و مردم هیچگونه توجهی به این تذکرات ندارند.

 

مسئولان بر تمدید و اعمال شبانه محدودیت ها اصرار دارند حال نکته قابل توجه این است که  بخش آرامستان‌ شهر بکلی به فراموشی سپرده شده است، و  از یک سال و نیم از شیوع کرونا تاکنون هیچ عمل مثبتی در راستای کنترل‌ اساسی برای عدم ورود و کنترل  به ارامستان‌ها صورت نگرفته است و در جلسات و مصاحبه ها متولیان به وضوح بر عدم توانایی خود در کنترل این بخش از شهر ازعان دارند و می گویند: مردم از دیوارهای قبرستان بالا می‌روند، دیگر چه می‌شود، کرد!!!

 

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.