گروه: اخبار استان خبر: 190613 / تاریخ انتشار : 1400/6/16 ساعت : 00:11

تسلیت نماینده خبرگان رهبری در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام افروز

آیت الله ملک حسینی در گذشت مادر شهیدان والامقام افروز را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در در گذشت مادر شهیدان والامقام افروز را تسلیت گفت.

در متن تسلیت آیت الله ملک حسینی آمده است:

سلام علیکم و رحمت الله

 بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون رحمت و رضوان خدا بر مادر دو شهید، شهید یار محمد و شهید علی صفدر افروز رضوان خدا بر دو شهید باد. و رحمت و رضوان خدای متعال بر مادر این دو که دامن تربیت او، این دو را به عروج و معراج فرستاد.حاجیه گلی آبزیره خدایش رحمت بکند محبتش به اهل بیت و محبت خانوادگی اونها به اهل بیت کاری کرد با این خانه که دو فرزند را تقدیم خدای متعال و تقدیم به اهل بیت بکند.

باید یاد بکنم از پدر این دو شهید مرحوم حاج عوض رحمت خدا بر او باد از ان مرد بزرگ و شایسته احترام خدا همگی اونها رو با سیدالشهدا محشور کند، پدر را ، مادر را و دو شهید را، اما افتخاری دارند این خانواده و خانواده های وابسته که پر ستاره اند دو خواهر زاده مرحوم حاج عوض یعنی شهید سید احمد زاکریان زاده، شهید کرامت پورعلمی این دو خواهر زاده مرحوم حاج عوض رحمت خدا بر او باد هستند .

و دو برادر زاده هم دو شهید افروز البرز و برادر عزیزش الله افروز تقدیم به انقلاب کردند. و دیگر آنکه داماد خود مرحوم حاج عوض و این مادر شهید هم باز شهید شده است و چه خانواده ی پر ستاره ای از شهادت و باز هم باید افتخار کنم این مجموعه خانواده ها به اینکه فرزندانشون و عزیزانشون ایثارگرند و سال های سال در جبهه خدمت کرده اند و هر کدامشان منشا خیر و برکت در جبهه و جامعه بوده اند خداوند همگی رو غرق بهار رحمت بکند ان شاالله.

باز اینجا شایسته و مناسب است از مرحوم حجت الاسلام و المسلمین اقای سید علی اکبر زاکریان زاده یاد کنم که روحانی این خانواده بوده روحانی این مجموعه از این تش و خانواده ها بود و شایسته یاد کردن است خداوند همگی را غرق بهار رحمت بکند از خدای متعال صبر و شکیبایی برای همه بازماندگان میطلبم انشاءالله در این شکیبایی، خدا متعال پاداشی نیکو ، پاداشی خیر و پاداشی مضاعف عطا بکند انشاءالله. والسلام علیکم و رحمه الله.

خداحافظ

 انتهای پیام/

  تسلیت نماینده خبرگان رهبری در پی  در گذشت مادر شهیدان والامقام افروز
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.