گروه: اخبار استان خبر: 191049 / تاریخ انتشار : 1400/6/25 ساعت : 11:28
معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان مطرح کرد:

اثرگذاری مثبت طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا/ بن بست شکنی بسیج در شرایط سخت

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اثرگذاری مثبت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در کنترل کرونا در استان گفت: بسیج در هر شراطی که بن بستی وجود داشته باشد برای خدمت ورود می کند.

سعید برومند زاده  در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  در خصوص اجرای طرح شهید سلیمانی، اثرگذاری و اقدامات صورت گرفته  گفت: از ابتدای ابلاغ  طرح سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی،  اقدمات مختلفی در حوزه های حمایتی، نظارتی و مراقبتی صورت گرفت از طرفی تیم بندی در سراسر استان و مراکز شهرستان ها، بخش ها و روستا با هماهنگی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی تشکیل و  فعالیت خود را آغاز کردند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه فتح به شرایط استان و عملکرد متناسب با آن اشاره داشت و عنوان کرد: در مراحل  اولیه که تیم های نظارتی، حمایتی و مراقبتی حضور داشتند و در شرایطی که احساس شد از ظرفیت سپاه و بسیج  برای واکسیناسیون عمومی می توان  استفاده کرد، با کمک مراکز بهداشتی در شهرستان ها، مراکز تجمعی واکسیناسیون کرونا را مورد حمایت قرار دادیم این حمایت در بخش تامین مکان و تامین نیروی مورد نیاز برای مرکز بهداشتی صورت گرفت.

 

وی گفت: در مرکز وکسیناسیون حسینه ثارالله پیش بینی 10 خط واکسیناسیون کرونا وجود دارد و در صورت ازدحام 5 خطی تزریق واکسن  به 10 خط اضافه می شود.

 

برومند زاده به ظرفیت 2 هزار نفر تزریق در روز اشاره داشت و عنوان کرد: در شرایط حاضر بین 800 الی 900 نفر واکسن تزریق می شود و درصورتی که به تزریق بیشتر نیاز باشد، ظرفیت تزریق واکسن افزایش پیدا می کند.

 

این مسئول در ادامه افزود: بسیج در هر شراط که بن بست وجود داشته باشد ورود پیدا کرده است و به عنوان حامی و تکیه گاه دستگاه های دیگر است، در این راستا استان کهگیلویه و بویراحمد در کنترل کرونا نقش اثر گذاری داشته است که بخش عمده ای از آن تحت تاثیر طرح شهید سلیمانی بوده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.