گروه: اخبار استان خبر: 191079 / تاریخ انتشار : 1400/6/24 ساعت : 18:52
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

خبر خوش سردار سلیمانی در سفر به شهر زلزله زده سی سخت+تصاویر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به سی سخت از تحویل واحدهای باقی مانده و در حال ساخت، به مردم این شهر تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس سازمان بسیج مستضعفین ظهر امروز به شهر سی سخت سفر کرد و ضمن بازدید از روند ساخت و ساز منازل مسکونی کلید تعدادی از واحدهای نوساز را به صاحبان آن ها تحویل داد.

 

سردار سلیمانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با صبح زاگرس بیان کرد: به همت سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و بسیج سازندگی استان و نقش آفرینی گروه های جهادی و کمک مردم عزیز،  خانه های مسکونی زلزله دیده در شهر سی سخت در حال اتمام است که از مجموع 160 واحد مسکونی که سپاه استان و سازمان بسیج سازندگی در دستور کار ساخت برای مردم قرار داده است حدود 60 درصد آن به مردم عزیز تحویل داده شده است و به سرعت واحدهای باقی مانده تا 17 ربیع الاول ( حدود یک ماه بعد ) تحویل مردم عزیز سی سخت خواهد شد.

 
وی با اشاره به این که کارهای دیگری نیز در شهر سی سخت باید انجام گیرد بیان کرد: بررسی می کنیم و بر اساس  اولویت ها در خدمت مردم عزیز شهرستان خواهیم بود؛ در سایر عرصه ها نیز خدمت رسانی به مردم عزیز سی سخت و شهرستان دنا انجام خواهد شد امیدوار هستیم رضایت خداوند متعال و مردم عزیز نیز حاصل شود.
 
 
در ادامه تصاویری از سفر سردار سلیمانی به شهر سی سخت را مشاهده می کنید:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.