گروه: اخبار استان خبر: 191105 / تاریخ انتشار : 1400/6/25 ساعت : 14:15
مدیرآموزش و پرورش کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس مطرح کرد:

واکسینه شدن فرهنگیان کهگیلویه در مقابل کرونا/ 60 درصد دانش آموزان محروم از داشتن گوشی هوشمند

فضل اله گنجی با اشاره به عدم زیرساخت مناسب اینترنت در شهرستان کهگیلویه از واکسینه شدن 70 درصد فرهنگیان این شهرستان در مقابل کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرآموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در خصوص واکسناسیون فرهنگیان این شهرستان گفت: ۷۰ درصد فرهنگیان 2 دز واکسناسیون کرونا را دریافت کردند  و ۳۰ درصد باقی مانده بنا به دلایل درمانی و یا بیماری نتوانستند واکسن دریافت کنند.

 

فضل الله گنجی پور  با بیان این اینکه مراکزبهداشتی و درمانی شهری و روستایی آمادگی تزریق واکسیناسیون  فرهنگیان را دارند تصریح کرد: با تک تک فرهنگیانی که واکسن دریافت نکردند تماس گرفته شد و آنها را به دریافت واکسن تشویق و دعوت کردیم.

 

وی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت و توصیه مدیرکل آموزش و پرورش استان به استفاده از نرم افزار بومی" شاد" در سال تحصیلی جدید از این نرم افزار استفاده می شود.

 

این مسئول با اشاره  به سخت گذر بودن و نبود اینترنت در روستا های این شهرستان اظهار داشت: زیرساخت های اینترنت در بعضی مناطق کامل نیست و بیش از ۶۰ درصد دانش آموزان این شهرستان فاقد گوشی هوشمند یا از گوشی والدین خود به طور مشترک استفاده می کنند. 

 

گنجی پور در خصوص امارهای ارایه شده، گفت: این آمار و اطلاعات از طریق اطلس دانش آموزی که توسط معلمان در سال گذشته از کلاس های مجازی و آنلاین تکمیل و پایش شده بدست آمده است.

 

وی در خصوص راهکار ها و تدابیر برای دانش آموزان فاقدگوشی هوشمند افزود: برای مناطق سخت گذر و دانش آموزان فاقدگوشی هوشمند و تبلت از آموزش ترکیبی و بسته های آموزشی استفاده خواهیم کرد.

 

 مدیرآموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در پایان از خیرانی که دغدغه آموزش، دانش آموزان مناطق محروم و فاقد گوشی هوشمند را دارند تقاضا کرد، با توجه به شرایط سخت اقتصادی حال حاضر و عدم توانایی خرید گوشی هوشمند توسط اولیا درصورت تمایل به خرید و اهداء تبلت و گوشی با مدارس همکاری و مساعدت داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.