گروه: اخبار استان خبر: 191195 / تاریخ انتشار : 1400/7/1 ساعت : 20:10

واکنش اهالی "سرتنگ دنا" به آسفالت نیمه کاره روستای خود+تصاویر

پیش از این رئیس بنیاد مسکن شهرستان دنا خبر از آسفالت ۱۰ روستای شهرستان دنا داده بود که واکنش اهالی یکی از این روستاها را به همراه داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیش از این رئیس بنیاد مسکن شهرستان دنا خبر از آسفالت ۱۰ روستای شهرستان دنا داده بود که واکنش اهالی یکی از این روستاها را به همراه داشت. 

 

پس از انتشار خبری مبنی بر اجرای عملیات آسفالت ۱۰ روستای شهرستان دنا اعلام آن است طرف رئیس بنیاد مسکن شهرستان اهالی روستای سرتنگ این شهرستان گلایه های خود را مبنی بر اجرای نیمه کاره آسفالت در روستای خود اعلام کردند.

یکی از اهالی روستای سرتنگ دنا واقع در بخش مرکزی این شهرستان با ارسال تصاویری از سطح روستای خود به این پایگاه خبری گفت: تنها بخشی از خیابان‌های سطح روستای ما آسفالت شده است در صورتی که در خبرهای منتشر شده رئیس بنیاد مسکن شهرستان دنا اعلام کرده بود ۱۰ روستا در این شهرستان آسفالت شده است.

---

صیادی رئیس بنیاد مسکن شهرستان دنا در خصوص گلایه مندی برخی از اهالی روستاهای مذکور گفت: با توجه به میزان اعتباری که محقق شده است، مناطقی از روستا که جدول گذاری و حریم رعایت شده آسفالت شده است.

---

وی گفت: با توجه به حجم بالای روستاها در سطح شهرستان دنا امکان اجرای عملیات آسفالت در تمامی مناطق این روستاها با توجه به میزان اعتبارات ما امکان پذیر نیست و در نتیجه اولویت با روستاها و مناطقی است که در آن زیر سازی، جدول گذاری و فاصله و حریم رعایت شده باشد.

---

رئیس بناد مسکن دنا افزود: به محض تامین اعتبار سایر مناطق این روستاها در دستور کار آسفالت ریزی قرار می گیرند.
انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.