گروه: اخبار استان خبر: 191291 / تاریخ انتشار : 1400/7/2 ساعت : 13:05
ارسالی مخاطبان؛

تیرهای چراغ برقی که روز را روشن تر از شب می‌کند! + تصاویر

یکی از شهروندان یاسوجی تصاویری از روشن بودن تیر های چراغ برق در بلوار بویراحمد و بلوار شهید مطهری شهر یاسوج ارسال کرده که در طول روزبی جهت روشن مانده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس چند ماهی است کشور در بحران برق به سر می برد و هر روز شاهد هستیم پیام‌هایی به سفارش وزارت نیرو در رسانه‌های ملی، پخش می‌شود که چراغ‌های اضافی را خاموش‌ کنید و شهروندان را تشویق می‌کنند در مصرف بهینه برق با همه این تفاسیر متأسفانه در خیابان‌ها و معابر شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه بویراحمد شاهد این هستیم که در طول روز تیرهای چراغ‌ برق زیادی بی‌جهت روشن است که این مسئله سبب تعجب شهروندان شده است.

یکی از شهروندان یاسوجی تصاویری از روشن بودن تیر های چراغ برق در بلوار های بویراحمد و شهید مطهری شهر یاسوج ارسال کرده که در طول روز بی جهت روشن مانده است.

 

برخورداری از نعمت برق و روشنایی معابر جزء حقوق شهروندی هر شهر نشینی است که برای استفاده از آن هزینه می دهند، داشتن برق، آبادانی را به همراه می آورد و حال این سوال مطرح می شود چرا باید این انرژی مهم و گرانبها به این صورت در شهر یاسوج هدر رود و در طول روز تیرهای چراغ برق روشن بماند.

تصاویر تکمیلی در زیر امده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.