گروه: اخبار استان خبر: 191551 / تاریخ انتشار : 1400/7/5 ساعت : 13:03
حجت الاسلام و المسلمین بهشت در گفتگو با صبح زاگرس :

سفرهای استانی رئیس جمهور، بذر امید را در دل مردم کاشت

رئیس حوزه علمیه علی بن موسی الرضا یاسوج با بیان اینکه حضور مسئولان در دور ترین نقاط سبب اطلاع یافتن از مشکلات جامعه خواهد شد، گفت: سفرهای روز جمعه رئیس جمهور، بذر امید را یک بار دیگر در دل مردم کاشت.

حجت الاسلام بهشت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص سفرها ریاست جمهوری به استان های کشور و نقش این سفرها در حل مشکلات کشور گفت: یکی از مهترین مسائل در حل مشکلات کشور آگاه شدن از این مشکلات و دغدغه ها است، اگر مردم مسائل و مشکلاتی داشته باشند اما این قبیل مشکلات به اطلاع مسئولان نرسد نه تنها این قبیل مشکلات حل نخواهند شد بلکه تبدیل به بحران می شود.

 

حجت الاسلام بهشت با بیان اینکه حضور مسئولان در دور ترین نقاط سبب اطلاع یافتن از معضلات و مشکلات جامعه خواهد شد، گفت: حضور ریاست جمهوری در بین مردم اگر مشکلی را حل نکند سبب کم شدن آلام و سختی ها خواهد شد زیرا مردم توانسته اند صدای خود را به گوش مسئولان برسانند.

 

وی با تاکید بر اینکه سفرهای روز جمعه رئیس جمهور، بذر امید را در دل مردم کاشت افزود: انقلاب اسلامی دارای ظرفیت های مختلف در حوزه نیروهای انسانی و منابع مختلف است، به عنوان مثال خوزستان سرشار از منابع نفتی است، حضور مسئولان در این استان ها سبب توجه بیشتر به این منابع و استفاده از این ظرفیت ها برای حل مشکلات جامعه خواهد شد.

 

این مسئول در ادامه افزود: در دولت قبل صرف نام رئیس جمهور به یدک کشیده شد و کمتر نشانی از مردمی بودن در آن دولت مشاهده شد اما امروز ریاست جمهوری به گونه ای در بین مردم حضور پیدا می کند که فردی عادی در بین مردم تلقی می شود.

 

حجت الاسلام بهشت گفت: حضور مردمی ریاست جمهوری در نقاط مختلف کشور برای حل مشکلات جامعه همانند حضور فرماندهان دفاع مقدس در بین رزمندگان برای دفاع از ایران اسلامی است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.