گروه: اخبار استان خبر: 191632 / تاریخ انتشار : 1400/7/4 ساعت : 21:33
در یادواره شهدای جهاد کشاورزی استان مطرح شد:

عزت و اقتدار ایران اسلامی ثمره مجاهدت شهدا است+ تصاویر

مسئول سازمان بسیج کشاورزی سپاه فتح گفت: امروز به برکت خون شهیدان و تفکر ناب دفاع مقدس، ایران اسلامی در قلل رفیع افتخار ایستاده و در عرصه های ملی و بین المللی حرف برای گفتن دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یادواره ای  شهدای جهادی کشاورزی با همکاری حوزه نمایندگی ولی فقیه پایگاه مقاومت بسیج و امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان در محوطه این سازمان برگزار شد.

 در این جلسه ستار غلامی گفت: امروز باب شهادت به هر بهانه ای باز است و جوانان امروز ما با تأسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام درس فداکاری، شجاعت، شهامت، صداقت و ایثارگری را به عرصه ظهور و بروز به اثبات رساندند، در این راستا چند روز گذشته نوجوان ۱۵ ساله ایذه ای علی آقای لندی همچون پروانه ای در آتش سوخت تا بتواند جان های دیگری را نجات بخشد.
 
مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان بیان کرد:امروز به برکت خون شهیدان و تفکر ناب دفاع مقدس، ایران اسلامی در قلل رفیع افتخار ایستاده و در عرصه های ملی و بین المللی حرف برای گفتن دارد.
 
 در این جلسه  از چندین خانواده شهید والامقام تجلیل و به طور ویژه از خانواده شهید سهراب جلیل فر از طرف سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح تجلیل به عمل آمد.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.