گروه: اخبار استان خبر: 191702 / تاریخ انتشار : 1400/7/6 ساعت : 16:53

آخرین جزئیات از مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج/فرماندار بویراحمد: مراسم تحلیف شورای شهر به نتیجه می رسد

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: با توجه به وعده های داده شده اعضای شورا، احتمال به نتیجه رسیدن مراسم تحلیف وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بنا بر قانون اساسی ایران، شورا یکی از ارکان نظام است و یکی از ویژگی‌های خاص شهرداری‌ها، حضور شورای شهر با  امکانات در کنار شهرداری‌ها است.

 

تأکید قانون اساسی به شکلی است که از آن اجبار به وجود شورای شهر تعبیر می شود و یکی از دلایل آن نقش مهم شورا در رشد و پیشرفت شهر و حل مشکلات و معضلات آن است.

 

مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج بعد از مدت ها وقفه همچنان به دلیل عدم حضور اعضا به نتیجه ای نرسیده است تا امورات شهر یاسوج و موضوع تعیین شهردار بدون نتیجه و خروجی اثر گذار ادامه پیدا کند.


مجید احمدی در گفتگو با صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج گفت: مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج در شرایط حاضر همچنان به دلیل به حداکثر نرسیدن حضور اعضا در جلسات، به نتیجه ای نرسیده است.

 

فرماندار بویراحمد به وعده های اعضای شورای شهر برای حضور در جلسه بعدی شورای شهر جهت برگزاری مراسم تحلیف اشاره داشت و عنوان کرد:برای برگزاری مراسم تحلیف 6 جلسه متوالی و 12 جلسه متناوب برگزار می شود و  در شرایط حاضر 9 جلسه برگزار شده است که در این جلسات اعضا به صورت متناوب غیب داشته اند و همین موضوع سبب به نتیجه نرسیدن مراسم تحلیف شده است.

 

وی افزود: با توجه وعده های داده شده اعضا شورای شهر، احتمال به نتیجه رسیدن مراسم تحلیف اعضای شورای شهر یاسوج در جلسات بعدی وجود دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.