گروه: اخبار استان خبر: 191957 / تاریخ انتشار : 1400/7/15 ساعت : 11:12

بررسی وضعیت بازار لیکک در نشست اتاق اصناف و فرمانده سپاه بهمئی+تصاویر

جلسه اتاق اصناف با حضورفرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی با محوریت رسیدگی به بازار و ارائه راهکار‌هایی جهت کنترل قیمت‌ها در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این جلسه سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ضمن تقدیر و تشکر از همه مسئولین و همکاران اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان بهمئی گفت:یکی از بخش هایی که می تواند نقش اساسی در  چهره و امنیت شهرستان ایجاد کند بازار و اصناف و شما مسئولین اصناف هستید.

 

وی در ادامه به نقش اصناف در کنترل بازار اشاره کرد و‌ گفت: هم خوانی نداشتن قیمت کالا و  قیمت های درج شده بر روی کالا موضوع بسیار مهمی است که نیاز  به نظارت و بازرسی دقیق شما مسئولین اصناف و همه همکاران دارد .

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه گفت:  انبار کردن و نبود بعضی اقلام در بازار لیکک منجر به برهم زدن آرامش روانی بازار می شود و این موضوع وظیفه اداره صنعت معدن تجارت و بازرگانی و بسیج اصناف است که با گشت و نظارت دقیق و با برخورد با متخلفین  به صورت جدی،  آرامش را در بازار شهر لیکک برقرار کنند.

 

وی دادامه داد: انتظار داریم که اولویت کار شما عزیزان و مسئولین بحث رضایت مردم و بازار باشد تا بتوان حداقل بار و فشار روانی را از مردم کم کنیم و موجب رضایت بیشتر مردم عزیزمان شویم.

در پایان از دو پیشکسوت و برگزیده اصناف و بازار شهرستان بهمئی تجلیل به عمل آمد که تصاویر آن در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

 

خبرنگار : علی ستوده
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.