گروه: اخبار استان خبر: 192141 / تاریخ انتشار : 1400/7/14 ساعت : 10:06
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد؛

مسئولان بخیل نباشند، نگاه امیدوارانه گره گشای حل مشکلات است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه، بزرگترین ترس دشمن، وحدت میان مردم است گفت: مسئولان بخیل و تنگ نظر نباشند چرا که نگاه امیدوارانه گره گشای حل مشکلات است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رییس سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) الگوی کامل حاکمیت اسلام برای همه دوران‌های تاریخ است.

 

حجت‌الاسلام علی ولایتی نسب افزود: در زمان پیامبر اکرم ص عده‌ای حرف ایشان را نشنیده و راه خود را جدا کردند و عده‌ای نیز منافق شدند.

 

وی تصریح کرد: در طول دوران حیات پیامبر اکرم ص هر جا که مردم در کنارش حضور داشتند و همراهی کردند پیروز شدند.

 

 

ولایتی نسب ادامه داد: خداوند با هیچ قوم و گروهی عقد اخوت نبسته و تنها زمانی که مردم پای کار بیایند رحمت خداوند شامل حالشان خواهد بود و اگر پای کار نیایند با هلاکت و شکست روبرو خواهند شد.

 

وی بیان داشت: بزرگترین ترس دشمن، وحدت میان مردم  بوده و به وسیله این وحدت است که مسلمانان می توانند حقوق خود را از دولت های مستکبر جهان مطالبه کنند.

 

این مسئول به سفر  ریاست جمهوری با استان اشاره و گفت: مایه چشم روشنی که مسئول کشوری با چنین رفتاری با  مردم برخورد کند، موجب  دلگرمی بوده و این برگرفته از سیره امیر المومنین ع است و امیداست این شیوه به عنوان خادم ملت ادامه یابد.

 

ولایتی نسب با بیان اینکه چشم امید مردم باید به خدا باشد، گفت: مدیران و مسئولان باید با رعایت تقوا به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشند و تصمیمات مناسبی را برای رفاه حال مردم اتخاذ کنند.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه حکومت دینی، از آن خداوند است افزود: ما وقتی امیدمان به غیر خدا نیست، گاهی خداوند از جایی که اصلا حساب نمی کنیم و باورمان نمی شود مشکلات اقتصادی و ... را حل می‌کند، توکل به خدا یک نتیجه دارد و دل بستن به غیر خدا، نتیجه‌ای دیگر.

 

ولایتی نسب در پایان تصریح کرد: یک مسئول نباید بخیل و تنگ نظر باشد و منت برای انجام کاری بر سر مردم گذارد. باید نگاه امیدوارانه و گره گشایانه به حل مشکلات داشته باشد که این در مردم تاثیر گذار است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.