گروه: اخبار استان خبر: 192145 / تاریخ انتشار : 1400/7/13 ساعت : 22:03

موکب طریق الکربلا گچساران همچنان پای کارکمک مومنانه +تصاویر و فیلم

رمضانی گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) بیش ازیک هزارو 500 پرس غذای گرم توسط موکب طریق الکربلا این شهرستان تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ محمد رمضانی، مسئول موکب طریق الکربلا گچساران در این خصوص گفت: به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) بیش ازیک هزارو 500 پرس غذای گرم توسط موکب طریق الکربلا این شهرستان تهیه و بین نیازمندان و خانواده های بی بضاعت این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: کار توزیع بسته ها و نیز شناسایی خانواده های نیازمند در شهرستان توسط شورای اجتماعی موکب طریق الکربلا در مناطق مختلف شهرستان انجام می شود، بنابراین موکب طریق الکربلا علاوه بر محرومیت زدایی در دیگر آسیب ها ، مخاطرات و نیز بیماری کرونا برای کمک رسانی وارد عمل شده است.

رمضانی درادامه تصریح کرد:موکب طریق الکربلا گچساران باتوجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک مومنانه و حل مشکلات نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا، در همان ابتدای امر هم پای کار آمد که تا به امروز این حمایت ها همچنان ادامه دارند.

مسئول موکب طریق الکربلا درادامه هم اظهارکرد:همچنین با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و کمک به خانواده‌های نیازمند برای تهیه لوازم‌التحریر دانش‌آموزان،موکب طریق الکربلا نیز با مشارکت مردم و خیرین اقدام به تهیه و خرید بسته‌های لوازم‌التحریر خواهد کرد.

وی گفت:بنابراین برای یاری به دانش آموزان نیازمندان در تهیه بسته‌های لوازم‌‌التحریر و نیز تهیه و توزیع غذاهای گرم بین خانواده های بی بضاعت،نیازمند کمک و مشارکت مردم و خیرین هستیم که همچون گذشته در کنار ما باشند.

ویدئو و تصاویر را مشاهده کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.