گروه: اخبار استان خبر: 192184 / تاریخ انتشار : 1400/7/15 ساعت : 07:30
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

فرمایشات مقام معظم رهبری، نقطه امیدآفرینی و تحول آفرینی در جامعه است

مسول هماهنگ کننده فرماندهی نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: امروز فرمایشات مقام معظم رهبری، نقطه امید آفرینی و تحول آفرینی در جامعه است که این مهم نقشه راه همه ما است.

سرهنگ محمدی سیرت در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگاری پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با اشاره به ضرورت امید آفرینی در جامعه گفت: انچه امروز به عنوان اقتدار و عزت برای ملت ایران محسوب می شود وجود مقام معظم رهبری به عنوان فردی امین، هوشمند، با درایت و جامع الشرایط است که بیش از سه دهه است کشتی انقلاب را هدایت و رهبری می کند.

وی افزود: ما در مجموعه نیروی انتظامی خود را سرباز مقام معظم رهبری می دانیم و بدون شک برای اجرای منویات معظم له در راستای امیدآفرینی در جامعه که وظیفه ذاتی پلیس است کوتاهی نخواهیم کرد.

مسول هماهنگ کننده نیروی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد تاکیدکرد:تلاش و کوشش شبانه روزی پلیس در راستای حفظ امنیت فراگیر جامعه و تزریق امید و برقراری امنیت و نظم در جامعه است که الحمدالله این مهم امروز در مجموعه نیروی انتظامی کاملا هویدا است.

محمدی سیرت گفت: امیدواریم در اجرای منویات حکیمانه مقام معظم رهبری و در راستای ارتقای امنیت اجتماعی ، روحی وروانی اقشار مختلف با تکیه بر مشارکت و همکاری بیش از پیش مردم بتوانیم امین ملت ایران باشیم.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.