گروه: اخبار استان خبر: 192196 / تاریخ انتشار : 1400/7/15 ساعت : 10:01
مدیر حوزه علمیه علی ابن موسی الرضا(ع) یاسوج مطرح کرد:

نشاط و امید با حضور آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد/رسیدن به خودکفایی با استفاده از پتانسیل های استان+صوت

مدیر حوزه علمیه برادران شهر یاسوج گفت:آیت الله رئیسی می تواند علاو بر از استفاده از ظرفیت های استان، مدیران پاک دست، جهادی و پای کار را به کار گرفته تا مشکلات و موانع رشد در استان برطرف شود.

حجت الاسلام بهشت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص ظرفیت های رشد و توسعه در کهگیلویه و بویراحمد و تاثیر حضور ریاست جمهوری در استان گفت: آیت الله رئیسی دارای روحیه جهادی و پر تلاش است و حضور وی در استان سبب ایجاد روزنه امید برای رشد و توسعه در استان خواهد شد.

 

مدیر حوزه علمیه علی ابن موسی الرضا (ع) شهر یاسوج با بیان اینکه ظرفیت های بومی موجود می تواند سبب رشد و توسعه هر چه بیشتر استان شد، گفت: منطقه گرمسیری استان دارای منابع نفت و گاز، ظرفیت های کشاورزی و همچنین نیروی انسانی توانمند است، و حضور پای کار مسئولان سبب سبب رشد و توسعه در استان را به همراه دارد.

 

وی به ظرفیت های گردشگری در شهرستان دنا اشاره داشت و گفت: پتانسیل های رشد و توسعه در استان وجود دارد که می تواند سبب خودکفایی شود و در صورت استفاده حداکثری از توان استان حتی در بحث بودجه می توان مستقل باشیم.

 

این مسئول گفت: آیت الله رئیسی می تواند علاوه بر از استفاده از ظرفیت های استان، مدیران پاک دست، جهادی و پای کار را به کار گرفته تا مشکلات و موانع رشد در استان برطرف شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.