گروه: اخبار استان خبر: 192225 / تاریخ انتشار : 1400/7/15 ساعت : 14:23
رئیس مرکز بهداشت بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس:

تازه ترین وضعیت واکسیناسیون کرونا در بویراحمد/چه تعداد واکسن در بویراحمد تزریق شد؟

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد گفت: کل واکسن های تزریق شده کرونا در شهرستان بویراحمد ۲۲۸ هزار و ۸۱۵ دٌز است.

   محمد یزدانپناه در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت  تزریق واکسن کرونا در شهرستان بویراحمد گفت: واکسیناسیون کرونا در شهرستان بویراحمد با جدیت و افزایش تعداد بیشتر در حال تزریق است در این راستا تعداد کل واکسن تزریق شده در نوبت اول ۱۵۴ هزار و ۷۵۶ دٌز است.

 

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد تعداد واکسن تزریق شده در نوبت دوم  را ۷۴ هزار و ۵۹ دٌز اعلام کرد و گفت: کل واکسن های تزریق شده کرونا در شهرستان بویراحمد ۲۲۸  هزارو ۸۱۵ دٌز است.

 

وی در ادامه درصد تزریق واکسیناسیون در نوبت اول را ۶۷.۶ دهم درصد اعلام کرد و ادامه داد: درصد واکسن های تزریق شده در نوبت دوم ۳۲.۴ دهم درصد است.

 

یزدانپناه کل واکسن های تحویلی را ۲۶۴  هزارو ۹۷۷  دٌز اعلام داشت و افزود: ۷ سالن تجمیعی تزریق واکسن در سالن های شهر یاسوج  برای دسترسی مردم راه اندازی شده است این سالن ها آماده شده و در اختیار مردم برای تزریق واکسینایون آماده خدمت رسانی هستند.

 

وی به تامین و تجهیز سالن های تزریق واکسن کرونا اشاره کرد و گفت: به منظور آگاهی شهروندان از برخی عوارض تزریق واکسن پوستر های آماده شده در سالن های تزریق واکسن نصب شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.