گروه: اخبار استان خبر: 192260 / تاریخ انتشار : 1400/7/16 ساعت : 20:01
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع مردم سیلاب کلوار :

من سیدم؛ به جدم هرکاری بتوانم برای مردم انجام می دهم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این سفر مشکلات منطقه محروم سیلاب کلوار را مورد بررسی قرار داده و مدیران کل و همچنین مدیران شهرستانی به صورت میدانی مشکلات مردم منطقه را پیگیری کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه برخی از مدیران استانی و شهرستانی به منطقه محروم سیلاب کلوار سفر کرد.

سید علی احمدزاده در این سفر مشکلات منطقه محروم سیلاب کلوار را مورد بررسی قرار داده و مدیران کل و همچنین مدیران شهرستانی به صورت میدانی مشکلات مردم منطقه را پیگیری کردند.

مشکلات بخش کشاورزی همچنین آب، راه روستایی و فضاهای آموزشی و ورزشی از جمله مشکلات منطقه محروم سیلاب کلوار به شمار می رود که سید علی احمدزاده به همراه مدیران خود این مشکلات را در سفر یکروزه به سیلاب کلوار پیگیری کرد.

همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این سفر ضمن دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر مارگون بر رفع مشکلات شهرداری تاکید کرد و گفت: به صورت ویژه مشکلات این منطقه را پیگیری می‌کند.

گفتنی است سیلاب کلوار یکی از مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در شهرستان مارگون بوده که هر چند نظام جمهوری اسلامی خدمات خوبی به این منطقه ارائه داده اما هنوز محرومیت‌های زیادی در حوزه‌های مختلف در این منطقه وجود دارد.

درادامه ویدئو را مشاهده کنید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.