گروه: اخبار استان خبر: 192263 / تاریخ انتشار : 1400/7/17 ساعت : 11:33

همایش گام دومی ها و راهکار تحقق آن در بهمئی برگزار شد + تصاویر

همایش گام دومی هاو باید ها و نباید های چله دوم انقلاب برای اولین بار با حضور حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب در مصلای شر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در این مراسم امام جمعه شهرستان بهمئی گفت :همه ادیان دنیا به قیام امام خمینی (ره) مدیون هستند و ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم .

 

وی ادامه داد : بعضی از آیات قران برای ما عملی شدند و ما در سایه نعمت ولایت از این مسئله بهره بردیم .

 

امام جمعه بهمی در خصوص ولایت پذیری و ضعف ولایت تشریفاتی اشاره کرد :  ما باید ولایت پذیر باشیم و  در زمینه ولایت تشریفاتی ضعیف هستیم و لازم است به سمت ولایت پذیری گام بلند و محکم  برداریم .

 

وی در خصوص حضور جوانان در گام دوم تاکید کرد و گفت :جوانان ما ظرفیت های بالایی دارند و قطعا گام دوم محقق نخواهد شد مگر به دست جوانان 

 

افروغی در خلاف نظر که ایران کوچک شده است گفت : هیچ زمان جمهوری اسلامی ایران  به این گستردگی نبوده و  ایران اسلامی بسیار فراتر از مرزهای زمینی خود است و هیچ زمان در طول تاریخ به این عظمت نبوده است .

 

وی ادامه داد : اسلام ناب ایرانی در تمام دنیا به شکل شگفت انگیزی وجود دارد و دروازه های این افکار بر روی تمدن دنیا باز است.

 

امام جمعه شهرستان  بهمئی در خصوص مشکلات پیش رو خاطر نشان کرد :مردم از مشکلات پیش رو نترسند که ظرفیتی ک در این انقلاب وجود دارد بسیار فراتر از این موضوعات و مشکلات است.

 

حجت الاسلام مهدی طائب رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار در جمع مردم شهرستان بهمئی به باید ها و نباید های چله دوم انقلاب پرداخت و گفت :  مسؤولین ما بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطه‌ی شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچم داری حضرت حجت ارواحنا فداه است. 

 

وی بیان کرد: باید دولت جمهوری اسلامی تمام تلاش و توان خود را در اداره‌ی هرچه بهتر امور بنماید ولی این بدان معنا نیست که آنها را از هدف بالاتر که ایجاد حکومت جهانی است غافل سازد.

 

حجت الاسلام طائب در ادامه گفت : بیانیه گام دوم ، انقلاب است نه جمهوری اسلامی چرا که اگر برای جمهوری اسلامی بود فقط برای حرکت مردم ایران بود  اما گام دوم انقلاب می‌خواهد یک جمعیت میلیاردی را حرکت بدهد.

 

وی با اشاره به چگونگی برداشتن گام دوم انقلاب گفت : یک شخص تا قدم اولش تثبیت نشود قدم دوم را بر نمی دارد و رهبر معظم انقلاب فرمودند انقلاب می‌خواهد قدم دوم را بردارد و پیامش این است که گام اول تثبیت شده است .

 

 رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد : تقسیم حرکت انقلاب به دو گام بر اساس فاصله‌ی مبدأ تا مقصد است. طبیعتاً این گام دوم به سمت مقصد است. چون مبدأ ما ظلمت بود و ما قدم اول را نسبت به مقصد برداشته ایم.

 

حجت‌الاسلام طائب در پایان گفت: ترسیم هدف روشن را از دیگر رویکردهای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و ابراز داشت: زمانی که حرکتی به گام‌ها تقسیم می‌گردد، از معیاری مشخص برخوردار است که این معیار به فاصله مبدأ تا مقصد بستگی دارد.

 

 این مراسم با اجرای زنده مرتضی باب و رجز خوانی مهدی صفاری مداح شهرستان بهمئی همراه بود .

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.