گروه: اخبار استان خبر: 192269 / تاریخ انتشار : 1400/7/17 ساعت : 09:08

امنیت در کهگیلویه و بویراحمد وضعیت مطلوبی دارد/ افزایش 17درصدی کشفیات مواد مخدر در استان

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش و همراهی همه دستگاه ها و مشارکت مردم، امنیت استان در سطح مطلوبی قرار داشته و در این زمینه جز استان های برتر کشور هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سردار کیقبادمصطفایی فرمانده انتظامی استان در اولین روز از هفته ناجا در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی گفت:   امسال به دلیل تقارن با ماه صفر امسال هفته ناجا از ۱۷مهر ماه آغاز شد شعار این هفته نیز پلیس هوشمند و امنیت پایدار است.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: اولین نیاز جامعه امروز ما پلیسی است که هوشمند باشد و  بتواند امنیت را تامین کند انتخاب شعار امسال در راستای تحقق بیانیه گام دوم و در راستای رسیدن پلیس به پلیسی در تراز جمهوری اسلامی است که یکی از شاخصه ها پلیس هوشمند بودن است.
 
وی گفت: پلیس باید هم مقتدر هم هوشمند و هم برخورداری از فناوری های روز باشد،در چند سال گذشته اقدامات خوبی در راستای هوشمند سازی پلیس انجام شده است و مورد تاکید ماست،در بعد تجهیزات امروز نیروی انتظامی تجهیزات بسیار خوبی دارد.
 
مصطفایی افزود : پلیس باید از دانش روز نیز برخوردار باشد علاوه بر داشتن مهارت باید از بعد رفتاری نیز در تراز انقلاب اسلامی باشد،تلاش می‌کنیم بتوانیم گام های بزرگی را در راستای تحقق پلیس در تراز انقلاب اسلامی برداریم. 
 
مصطفایی ادامه داد: با تلاش و همراهی همه دستگاه ها و مشارکت مردم امرو شاهد امنیت بسیار مطلوبی در سطح استان هستیم استان ما در این زمینه جز استان های برتر است و در تلاش هستیم وضعیت امنیت را به وضعیت پایدار برسانیم که تحقق این موضوع به مشارکت پایدار مردم نیاز دارد که خود مردم در تامین امنیت نقش آفرینی کنند .
 
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده امروز ما وضعیت بسیار مطلوبی را در بخش امنیت داریم جز استان هایی هستیم که کمترین وقوع را در جرایم مختلف داریم از لحاظ نرخ جرم نیز همین قائده وجود دارد و امن هستیم هرچند که باید باز هم تلاش کنیم ، امنیت حق طبیعی مردم است و مردم باید از امنیت برخوردار باشند و حاضر هستیم در این راستا جانمان را هدیه کنیم .
 
وی بیان کرد: نیروی انتظامی زحمات زیادی در راستای مدیریت کرونا انجام داده است  در زلزله سی سخت نیز پلیس در کنار سایر دستگاه ها خوش درخشید و در همان دقایق کنارم مردم حضور پیدا کرد، شاهد حتی یک فقره سرقت بعد از زلزله در مناطق زلزله زده نبودیم ، در بحث مدیریت سفرهای نوروز در صدر استان های برتر قرار داشتیم.
 
مصطفایی در خصوص کشفیات در استان گفت: 17درصد افزایش کشفیات را در استان داشتیم ،  همچنین ۵۲۳ میلیارد کشفیات کالا قاچاق بوده است و ۲۹ میلیارد کالا احتکار کشف شده است ، ۴ تن و نیم کشفایت مواد مخدر بوده است.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.