گروه: اخبار استان خبر: 192272 / تاریخ انتشار : 1400/7/17 ساعت : 10:50

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه برگزار شد

به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی ، صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نظامی و انتظامی کهگیلویه در اولین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه دهدشت، فرماندار کهگیلویه و شورای تامین این شهرستان برگزار شد.

 

فرمانده نیرو انتظامی کهگیلویه در این برنامه گفت: در حوزه جرائم چیزی که خیلی برای ما مهم هست جرم سرقت بوده که در بستر سرقت شاهد کاهش  چشمگری هستیم.

 

جهان دیماز  افزود: در بحث کشف سرقت ها ۴۱ درصد افزایش، ۲۲ درصد کاهش وقوع نزاع دسته جمعی، در خصوص مواد مخدر ۱۶ درصد افزایش کشف را داشتیم.

 

 وی تصریح کرد: در حوزه‌های امنیتی تاکنون مشکل خاصی  در شهرستان نداشته و در بحث تجمعات غیر امنیتی نیز در آرامش کامل به سر می بریم و در وقوع سرقت های مسلحانه ما صد درصد کاهش روبر بودیم.

 

جهان دیماز گفت: دیدار با امام جمعه دهدشت، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا‌ی نیروی انتظامی شهرستان، صبحگاه مشترک، دیدار چهره به چهره با مردم، سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه توسط فرمانده انتظامی شهرستان، نشست با دهیاران، شوراهای اسلامی و فرمانداران صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور، برگزاری همایش‌های کوهپیمایی و پیاده روی خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی، نشست با معتمدین و ریش سفیدان برای همکاری بیشتر در دهدشت را از مهمترین برنامه‌های قابل اجرای هفته نیروی انتظامی در شهرستان کهگیلویه است.

 

امام جمعه دهدشت نیز با اشاره آسایش امروز جامعه مرهون تلاش روزافزون و اقتدار نیروی انتظامی است، گفت: آنها در همه صحنه‌ها خضور فعال داشته و هفته ناجا فرصتی برای قدردانی از زحمات انهاست.

 

حجت‌الاسلام علی وحدانی فر افزود: نیروی‌های انتظامی همیشه در صف مقدم برای حفاظت و حراست از آسایش و امنیت جامعه هستند و این مجموعه به برکت انقلاب حاصل شد.

 

وی تصریح کرد: این شیطنت‌ها اخیر برخی کشورها در مرزها مایه نگرانی برای ما نخواهد بود چرا که بزرگتر از آنها صدام جنایتکار با همکاری آمریکا و دیگران نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند.

 

فرماندار کهگیلویه نیز در این برنامه گفت:  اقدامات و کارهایی که نیروی انتظامی در سطح کلان و در سطح شهرستان انجام داده در طول همین مدت مسئولتی که داشتم  شاهد تلاش های بی وقفه این عزیزان  در چالش ها و بحران هایی بودم.

 

 دارا کریمی نژاد افزود:نیروی انتظامی در مباره با  بیماری یک ضلع ثابت هستند و  آنها سالهاست با تمام توان تلاش در حال خدمت بوده و وقتی که پرچم ایران  بالا برده می شود این اقتدار را از ۳۳۰ هزار شهیدی داریم که جان خود را  فدای ارامش امروز ما کردند.

 

  وی تصریح کرد: اگر امروز می‌بینیم اقتداری هست اول فرهنگ و اراده ایثار حرف اول را می زند بعد ابزار نظامی است.

 

کریمی نژاد بیان داشت: اگر کشورهای همسایه میلیاردها دلار امروز خرج می کنند که مثلا به امنیت برسند اما  ما از درون این امنیت به اقتدار را داریم.

 

وی تصریح کرد: ایران قبل از اسلام چه بعد از اسلام تمدن و فرهنگ بسیار ریشه داری دارد که با اراده آهنین خود بر ارابه های جنگی همیشه پیروز شده است.

 

کریمی نژاد  گفت:  بچه های ما گاهی اوقات با دست خالی اما با همت عالی توانستند از سد مشکلات عبور کرده تا  به این نقطه  برسند.

 

وی به بیانه  گام دوم انقلاب اشاره و افزود: توسعه علم و پژوهش، معنویت اخلاق، جهاد اقتصادی، عدالت‌طلبی و فسادستیزی ، استقلال آزادی و حراست از عزت ایرانی و سبک زندگی در آن  نهفته است.

 

 کریمی نژاد تصریح کرد: اگر خوب به این بیانیه نگاه شود ردپای امنیت در ان وجود دارد.

 

 وی گفت: امروزه اقتدار انتظامی برای حراست از علم و پژوهش جان خود را از دست می‌دهند تا اقتدار ایران عزیز در عرصه‌های نظامی و امنیتی قوی تر شود.

 

 کریمی نژاد افزود: امروز در عرصه نظامی  حرف‌هایی برای گفتن در همه زمینه ها داریم و اگر امنیت نباشد در استقلال، آزادی و در سبک زندگی که از  مولفه‌های گام دوم انقلاب است به مشکل برخواهیم خورد.

 

 فرماندار کهگیلویه گفت: به گواه معاونت  امنیتی سیاسی اجتماعی استان در شورای تامین استان، کهگیلویه جزو اولین و جز شهرستان‌های است که با اقتدار در تمامی عرصه‌های  ورود کرده ، چه قضیه  انتخابات تا مربوط به مسائل  کرونا، که همه آنها را مدیون تلاش سبزپوشان نظامی و انتظامی هستیم که توانستیم  جزو اولین‌ها باشیم.

 

  کریمی نژاد افزود: در بحث اجتماعی اگر  اعتراضی به وجود می آید  از ما سیاستگذاران و تصمیم‌گیران بوده که با یک تصمیم نادرست در جامعه اتفاقی رخ می دهد و موجب می‌شود که برای نیروی انتظامی امنیتی مشکل ایجاد شود.

 

 وی بیان داشت: وظیفه سیاست‌گذاران و برنامه‌ریزان  است  که به این قشر بی‌ادعا رسیدگی کنند  و نگذاریم نیروهای انتظامی را در کنار این همه مشکلات و گرفتاری‌های روزانه گرفتار شوند.

 

کریمی نژاد با هشدار به دشمنان منطقه گفت: یک بار آزموده اید و نتیجه  آن را نیز دیدید، جوان ایرانی فارغ از گویش و لهجه از هر نژادی پای انقلاب خود هستند و هیچکس جرات ندارد به ایران عزیز کوچکترین چشم طمعی داشته باشد.

 

گفتنی است در پایان از چند خانواده های شهدا و کارکنان برگزیده نیروی انتظامی مورد تجلیل قرار گرفتند.

تصاویر تکمیلی:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.