گروه: اخبار استان خبر: 192309 / تاریخ انتشار : 1400/7/18 ساعت : 07:09
درگفت و گو با صبح زاگرس مطرح شد:

توضیحات مدیر فرودگاه یاسوج در خصوص تعطیلی پروازهای یاسوج به مشهد

مدیر فرودگاه یاسوج گفت: پروازهای یاسوج به مشهد به علت وضعیت وخیم کرونا در مشهد بنا به تصمیم ستاد کرونای استان تعطیل شد.

عنایت انصاری در گفتگو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص علت تعطیلی پروازهای یاسوج به مشهد گفت: پروازهای یاسوج به مشاهده در تاریخ 1400/4/15 به صورت دو روز در هفته افتتاح شد اما در تاریخ 11/ 5/ 1400 به علت وضعیت وخیم کرونا و دریافت نامه ای از طرف استانداری  لغو شد.

مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه پروازهای یاسوج به مشهد یک ماه فعال بود و بعد از اعلام ستاد ملی کرونا  مبنی بر تعطیلی پروازها به علت کرونا ادامه آن متوقف شد، افزود: در شرایط حاضر فرودگاه مشهد دارای وضعیت آبی است و تلاش داریم با استقبال مردم این پروازها برای بار دیگر فعال شود هر چند در مرحل قبلی با وجود برقراری پروازهای مشهد استقبال کافی از این پروازها صورت نمی گرفت.

وی برقراری مجدد پروازهای یاسوج به مشهد را منوط به استقبال مردم اعلام کرد و افزود: ظرفیت صندلی های یاسوج به مشهد را در گذشته 60 درصد با تعداد 30 نفر اعلام کرد و  به علت دستورالعمل های ستاد کرونا این پروازها تعطیل شد.

انصاری به شروع مدارس و کاهش مسافرت ها در شهرهای کم جمعیت اشاره داشت و افزود: اگر پروازهای یاسوج به مشهد با استقبال مردم مواجه شد ادامه پیدا می کند  و اگر مردم استقبالی نداشته باشند شرکت های هواپیمایی نخواهند توانست ضررهای وارد را متحمل شوند.


انتهای پیام/
 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.