گروه: اخبار استان خبر: 192356 / تاریخ انتشار : 1400/7/18 ساعت : 13:02
گزارش تصویری؛

بازدید سرزده دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه از بازار روز دهدشت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه در بازدید سرزده با همراهی معاون شهرداری از نزدیک بازار را رصد و پای درد دل بازاریان نشست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه در بازدید سرزده با همراهی معاون شهرداری از نزدیک بازار را رصد  و پای درد دل بازاریان نشست.

 

یکی از کاسبان از وضعیت بهداشتی این بازار گلایه داشت و گفت: از طرف شهرداری هیچ نظارتی بر تنها سیرویس بهداشتی انجام نمی شود و در جهت افزایش این سرویس ها اقدامی در طول این چند سال از آغاز به کار این بازار صورت نگرفته است.

 

کاسب دیگری گفت: بازار روز دهدشت بگونه‌ای است که اگر آتش سوزی و یا هر حادثه دیگری رخ دهد، نیروهای آتش نشانی و امدادی نمی توانند به راحتی تردد کند و تا به واحد مورد نظر اسیب رسیده برسد کار از کار خواهد گذشت.

 

یکی دیگر از کسبه گفت: خیابان منتهی به بازار روز را یک طرفه کردند، اما خودرویی که وارد شود نمی داند از کجا باید خارج شود! 

 

وی گفت: هیچ آژانسی وارد این خیابان نمی شود، چون موقع برگشت باید مسافت زیادی را دنده عقب برود.

 

دادستان عمومی و انقلاب کهگیلویه بعد از شنیدن سخنان و درد دل و گلایه کاسبان گفت: با بازرسی انجام شده خیابان ورودی بازار روز، مشکل اساسی دارد و گلایه بازاریان در این خصوص  بحق است.

 

عبدالله سعادتیان افزود: با جلسه ای که با مسئول شهرداری انجام خواهد گرفت مشکلات بیان شده یک به یک مطرح و برای رفع آنها اقدام می شود.

 

تصاویر تکمیلی:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.