گروه: اخبار استان خبر: 192357 / تاریخ انتشار : 1400/7/19 ساعت : 13:38
جزئیات دیدار فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی بویراحمد؛

انوری:سپاه و ناجا از هم جدایی ندارند/ بازیان:به پشتوانه سپاه برای تامین امنیت قدم برمی داریم

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بویراحمد به همراه تعدادی از پرسنل این ناحیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بویراحمد به همراه تعدادی از پرسنل این ناحیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

 

سرهنگ پاسدار حسین انوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول، هفته نیروی انتظامی را به سبزپوشان عرصه امنیت تبریک گفت.

سرهنگ انوری در ادامه با اشاره به این که امنیت موجود در کشور در اصل مدیون شهدا و ایثارگران است بیان کرد: نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت داخل کشور و نیز مرزها ستودنی است و این مساله را ایثار و از خودگذشتگی پرسنل و شهدای ناجا به اثبات رسانده اند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در ادامه هدف از این دیدار را انس و الفت بیشتر میان سپاه و نیروی انتظامی در شهرستان عنوان کرد و گفت: ما از هم جدایی نداریم و برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنیم.

انوری در پایان گفت: فرصت را مغتنم شمرده از تلاشهای قابل تحسین و کم‌نظیر پلیس مکتبی و انقلابی که با صبغه‌ای مردمی و انقلابی، امنیت و آرامش اطمینان بخشی برای ملت بزرگ ایران اسلامی به ارمغان آورده است، قدردانی و سپاسگزاری می‌کنم.

 

در ادامه این دیدار فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد نیز گفت: ما به پشتوانه سپاه و برای تأمین و حفظ امنیت مردم قدم برمی داریم.

سرهنگ علی کرم بازیان در ادامه گفت: نیروی انتظامی تلاش می کند که با همکاری سپاه پاسداران و استفاده از توان موجود در بسیج، از این ظرفیت ویژه برای ارتقای امنیت پایدار در شهرستان بهره‌برداری کند.


بازیان در پایان گفت: اتحاد و انسجام سپاه و بسیج و نیروی انتظامی بی مثال بوده و این تعامل و اتحاد خاری در چشم دشمنان این نیرو‌های مقدس اسلام و انقلاب است.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.